crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii

Poznávací zájezdy, Španělsko

Prohlídka BARCELONY - věhlasné metropole Katalánska s mnoha památkami (Sagrada Familia - kostel Antoni Gaudího, gotická katedrála, Kolumbův památník, slavná La Rambla aj.). Noční přejezd na Costa del Sol.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:
1.den (čt): Odjezd z Prahy v ranních hodinách.


2.den (pá): Prohlídka BARCELONY - věhlasné metropole Katalánska s mnoha památkami (Sagrada Familia - kostel Antoni Gaudího, gotická katedrála, Kolumbův památník, slavná La Rambla aj.). Noční přejezd na Costa del Sol.


3.den (so): Pobyt u moře.


4.den (ne): Pobyt u moře.


5.den (po): GIBRALTAR - britská kolonie, pevnost střežící průliv mezi Evropou a Afrikou, jediná volně žijící kolonie opic v Evropě. Malebná vesnice ve vnitrozemí ve skalní rozsedlině RONDA.


6.den (út): Pobyt u moře.


7.den (st): GRANADA - město zasazené do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády (palác Alhambra, letohrádek Generalife se zahradami, pevnost Alcazaba, čtvrť Albaicín se širokým výhledem).


8.den (čt): Výlet do MALAGY - přístavní město s mohutnou katedrálou, maurskou pevností a rodným domem Pabla Picassa a NERJI (letovisko a známé jeskyně Cuevas de Nerja s jeskynními malbami starými až 20 000 let).


9.den (pá): Pobyt u moře.


10.den (so): SEVILLA - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě, s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí. CORDOBA - jedinečná maur-ská mešita přestavěná na křesťanskou katedrálu, krásŹné zahrady starého Alcazaru, bílá židovská čtvrť s úzkými uličkami. Nocleh.


11.den (ne): TOLEDO - krásná katedrála, dům malíře El Greca, synagoga Santa Maria la Blanca a Del Tránsite, romantické uličky bývalé maurské a židovské čtvrti aj. Nocleh.


12.den (po): Prohlídka MADRIDU - hlavní město ŠpaŹnělska, Královský palác, park Retiro, Plaza Mayor, Puerta del Sol. Noční přejezd do Francie.


13.den (út): Průjezd Francií. Prohlídka LYONU. Nocleh.


14.den (st): Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Ubytování :  7x na pobřeží v apartmánech s možností vaření (dvoulůžkové pokoje), 2x ve vnitrozemí se snídaní; 1x nocleh ve Francii se snídaní


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem s klimatizací
* průvodce
* 10x ubytování
* 3x snídani

Cena nezahrnuje:

* studio pro 2 osoby os. (příplatek: 1500 Kč)
* apartmán pro 3 osoby os. (příplatek: 900 Kč)

Fakultativně:  Alhambra s rezervací (příplatek: 400 Kč)

 


Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000