crosssearch

Španělské slavnosti

Poznávací zájezdy, Španělsko

ýchodní pobřeží &panělska mezi barcelonou a Valencií v době nejkrásněj&ích &panělských slavností. Trhání pomerančů, ochutnávky likérů a vín, býčí zápasy a hlavně Las Fallas s ohňostroji, průvody a mohutnými oslavami.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Východní pobřeží Španělska mezi barcelonou a Valencií v době nejkrásnějších španělských slavností. Trhání pomerančů, ochutnávky likérů a vín, býčí zápasy a hlavně Las Fallas s ohňostroji, průvody a mohutnými oslavami.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd brzy ráno z ČR.


2.den (so): Ráno příjezd do BARCELONY - prohlídka.Příjezd do Oropesy v odpoledních hodinách. Ubytování v aparthotelu. Nocleh, večeře.


3.den (ne): Prohlídka OROPESY (přístav, staré město, aréna) nebo možnost účasti na fakultativním výletu.


4.den (po): Výlet-návštěva CASTELLÓNU + BENICASIMU. Výjezd do pohoří Desierto de las Palmas - prohlídka klášteru řádu Bosých Karmelitánů. BENICASIM - návštěva likérky. Součástí prohlídky je bezplatná ochutnávka z 10-12 soudků. V provinčním městě CASTELLÓN se projdeme zajímavým rybářským přístavem a dle možností navštívíme velký rybí trh.


5.den (út): Návštěva VALENCIE - hlavní město valencijské oblasti, prohlídka, účast na oslavách "LAS FALLAS" - slavnostní průvody, překrásná výzdoba, atrakce, ohňostroj, možnost účasti na býčích zápasech (fakultativně).


6.den (st): Volno, fakultativní výlet na trhání pomerančů, večeře. Po večeři odjezd do BURRIANY na pálení soch, nocleh.


7.den (čt): Snídaně, vyklizení pokojů, odjezd. Prohlídka PENISCOLY s dominujícím středověkým templářským hradem, stojícím na skále nad mořem.Odjedz na prohlídku vyhledávaného kláštera v MONTSERRATU s "ČERNOU MADONOU" . Návštěva ministátu ANDORRA - kouzelná krajina. Přejezd do Monaka.


8.den (pá): Velká prohlídka MONACKÉHO KNÍŽECTVÍ, při které uvidíte všechny místní krásy a zajímavosti, např. Jardin exotic, park Sv. Antoniety, novou tržnici, knížecí palác (Rainier III), knížecí přístav, katedrála - bílý skvost MONAKA, oceánografické muzeum, čtvrť LA CONDAMINE, světoznámé KASINO, část tratě FORMULE 1, překrásné JAPONSKÉ ZAHRADY… Odpoledne odjezd domů.


9.den (so): Příjezd domů v odpoledních hodinách.

Ubytování v apartmánech (dvoulůžkové ložnice)


Cena zahrnuje :

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 5x ubytování v apartmánech (1/2L ložnice)
* 5x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000