crosssearch

Španělská města

Poznávací zájezdy, Španělsko

Odjezd z Brna do Verony, ubytování, nocleh. Po snídani se vydáme na cestu do Monaka. Malebným hornatým územím se dostaneme do romantického Villefranche sur Mer, uvidíme elegantní letoviska jako např. Beaulieu a luxusní Cap Ferrat, ráj boháčů na nejprestižnější adrese Azurového...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z Brna do Verony, ubytování, nocleh.

2. den:
Po snídani se vydáme na cestu do Monaka. Malebným hornatým územím se dostaneme do romantického Villefranche sur Mer, uvidíme elegantní letoviska jako např. Beaulieu a luxusní Cap Ferrat, ráj boháčů na nejprestižnější adrese Azurového pobřeží. Uděláme si zastávku v Eze, romantickém městečku zavěšeného na skalách, kde budeme mít příležitost navštívit muzeum parfémů Fragonard. V Monako Ville si prohlédneme oceánografické muzeum, náměstí s královským Palais du Prince a katedrálu St. Nicholas. Uvidíme také slavnou Grand Prix ??a budovu kasina v Monte Carlo. Ubytování v hotelu v okolí Nice, nocleh.

3. den:
Snídaně, prohlídka Nice. Projdeme se po nádherné Promenade de Anglais, prohlédneme si významné stavby z Belle Époque, luxusní Palais de la Mediterranee, Zahrady Alberta I. a náměstí Massena se zajímavými neoklasicistními budovami a fontánou du Soleil. Poté budeme směřovat do Andorry. Ubytování v hotelu, nocleh.

4. den:
Snídaně, odjezd do Madridu, metropole Španělska. Absolvujeme první setkání s městem, které je pověstné svou kosmopolitní atmosférou, bohatstvím uměleckých sbírek i rušným nočním životem. Ubytování, nocleh.

5. den:
Snídaně, prohlídka města - královský palác Palatine Real s nádhernými zahradami a Královskou knihovnou, náměstí Plaza Espaňa se sochami Dona Quijota a Sancho Panza, prohlédneme si centrální náměstí Plaza Mayor a rušné Puerto del Sol, které je srdcem Madridu a nultým bodem označujícím střed Španělska. Volné odpoledne můžete strávit v některém ze tří muzeí tzv. zlatého trojúhelníku (Prado, Thyssen a Reina Sofi a), projít se v rozsáhlém parku Buen Retiro nebo se ponořit do víru nákupů na známé Calle Preciados. Nocleh.

6. den:
Po snídani nás čeká výlet do středověkého Toleda. Projdeme se starobylými uličkami historického města, ve kterém blízko sebe stojí kostely, synagoga i mešita. Na kopci se vypíná pevnost Alcázar se čtyřmi věžemi - dnes se zde nachází armádní muzeum. Navštívíme i muzeum legendárního El Greca a kostel Sv. Tomáše, kde můžeme vidět jeho nejslavnější obraz. Návrat do Madridu, nocleh.

7. den:
Snídaně, odjezd do Barcelony. Cestou se zastavíme v Zaragoze, hlavním městě Aragonie, kde si prohlédneme maurský palác Aljaferia z 11. století a baziliku Nuestra Senor del Pilar. Ubytování v hotelu v okolí Barcelony, nocleh.

8. den:
Po snídani se vyvezeme na kopec Montjuic, odkud se nám naskytne panoramatický výhled na Barcelonu a její přístav. Potom budeme pokračovat historickým centrem; uvidíme několik staveb významného architekta a stavitele Antoni Gaudího, jakými jsou kostel Sagrada Família, jehož výstavba začala v r. 1882, Casa Milá či Park Güell. Navštívíme Španělskou vesnici vybudovanou pro Expo 1929. Odpoledne volný program, nocleh.

9. den:
Snídaně, odjezd do Figueres, malého městečka v Katalánsku a místa, kde se narodil i zemřel slavný surrealistický malíř Salvador Dalí. Zde se nachází jeho muzeum, vybudované v prostorách bývalého divadla. Projdeme se historickým jádrem a zastavíme se u mohutných opevněních hradu Castell se Sant Ferran. Odjezd na ubytování, nocleh.

10. den:
Snídaně, odjezd do italského Janova na pobřeží Ligurského moře. Prohlédneme si nádhernou románskou katedrálu San Lorenzo, náměstí Piazza de Ferrari s Dóžecím palácem, starý přístav Porto Antico, rodný dům Kryštofa Kolumba a kostel San Matteo. Ubytování v hotelu, nocleh.

11. den:
Snídaně, odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem, přepravu dle programu, 10x ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji v 3* hotelu se snídaní, služby českého (slovenského) průvodce, pojištění proti úpadku CK, DPH

Cena nezahrnuje

vstupné do muzeí a historických objektů, fakultativní program, cestovní pojištění

Poznámka

Změna programu vyhrazena. V případě minimálního zájmu 6 osob na trase je možná transferová trasa z Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000