crosssearch

Severní Španělsko - Katalánsko, Pineda de Mar

Poznávací zájezdy, Španělsko

Nabízíme Vám pobyt s výlety v rodinném hotelu Mercé, který je znám svou kvalitní péči o klienty a zdravou, bohatou stravou. Na střeše hotelu najdete bazén a opalovací terasy, v hotelu se pořádají zábavní programy.Letovisko Pineda ležící na pobřeží Costa Maresme nabízí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá): Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách.

2.den (so): Odpoledne ubytování v hotelu, pobyt u moře.

3.den (ne): BLANES – návštěva botanické zahrady. Romantický výlet lodí podél skalnatého pobřeží do TOSSY DE MAR – starobylé městečko s dávnou minulostí, rozložené v malebném zálivu a známé čistotou pláže (modrá vlajka EU), právem nazývané „perlou pobřeží“. Prohlídka městečka a hradeb bývalé pevnosti z 12.století, možnost koupání.

4.den (po): BARCELONA – metropole Katalánska (Barri Gotic s katedrálou Sv. Eulálie, Rambla se známou tržnicí, přístav, slavné Gaudího stavby – chrám Sagrada Familia, Casa Batlló, La Pedrera, Casa Güell a park Güell). Osobní volno s možností návštěvy akvária, staré loděnice, expozice Dalí nebo fotbalového stadionu FC Barcelona.

5.den (út): Pobyt u moře, možnost fakultativního výletu do MARINELANDU – vystoupení papoušků, lachtanů a delfínů, v areálu možnost koupání v bazénech, skluzavky.

6.den (st): GERONA – malebné historické město s pěknou katedrálou, která skrývá unikátní gobelín Stvoření, krásné uličky starého města. FIGUERES – návštěva muzea Salvatora Dalího. BESALÚ – malé historické městečko ve vnitrozemí, založené již Římany se zachovalou románskou architekturou známé svým kamenným středověkým opevněným mostem.

7.den (čt): Pobyt u moře.

8.den (pá): MONTSERRAT – horský klášter ležící v bizarním skalnatém pohoří, jedno z nejposvátnějších míst Katalánska, zasvěcené Panně Marii Montserratské. Návštěva vinného sklepa s ukázkou výroby vína, ochutnávkou a možností nákupu vín. BARCELONA – večerní návštěva vrchu Montjuic, překrásné barevné představení hrajících fontán v pozdních večerních hodinách.

9.den (so): Dopoledne rozloučení s mořem, odpoledne odjezd ze Španělska.

10.den (ne): Příjezd v odpoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000