crosssearch

Rozmanitá kultura, historie i přírodní krásy jižního Španěls

Poznávací zájezdy, Španělsko

Program zájezdu 1. den: přílet do Fara, transfer do hotelu 3*, ubytování. Ve večerních hodinách možnost návštěvy flamenca (fakultativně za příplatek), nocleh. 2. den: po snídani odjezd do Lisabonu, okružní prohlídka Lisabonu - nejstarší čtvrť Alfama, románský hrad Sv....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Program zájezdu

1. den:
přílet do Fara, transfer do hotelu 3*, ubytování. Ve večerních hodinách možnost návštěvy flamenca (fakultativně za příplatek), nocleh.

2. den:
po snídani odjezd do Lisabonu, okružní prohlídka Lisabonu - nejstarší čtvrť Alfama, románský hrad Sv. Jiří, katedrála Sé, Diamantový dům, náměstí Slunečních bran, chrám Sv. Vicente, transfer do hotelu 3*, nocleh.

3. den:
po snídani vyrazíme do Estorilu, krásného letoviska nedaleko Lisabonu, kterému se říká portugalské Monte Carlo, odpoledne pojedeme na pobřeží Algarve, kde se ubytujeme v hotelu 3*, nocleh.

4. den:
po snídani plavba lodí (cca 3 hod.), poznáte část jednoho z nejkrásnějších pobřeží Evropy, pláže skály s pískovcovými oranžovými útvary portugalského Algarve. Následně se krátce zastavíme v městečku Faro, volný čas na nákupy. Transfer do Sevilly, ubytování v hotelu 3*, nocleh.

5. den:
po snídani okružní jízda a prohlídky Sevilly – La Giralda, katedrála, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz, Alcázar. Odpoledne pokračování do města Jerez de la Frontera, kde navštívíme nejen centrum města, ale i jednu ze světoznámých bodegas, továrnu na výrobu sherry s ochutnávkou. Ubytování a nocleh v Jerezu nebo okolí, hotel 3*.

6. den:
po snídani pojedeme do Cádizu, prohlédneme si staré město s dlouhou historií, dále jedinečná návštěva vystoupení „tančících koní“ v královské škole Jerez (Real Escuela de caballos Jerez). Návrat do Jerezu, ubytování nocleh.

7. den:
po snídani a plni zážitků z krásných měst se vypravíme do přírody a navštívíme národní park La Doňana, cestou z Rocio, budeme obdivovat krásnou přírodu a představovat si, že dle legendy právě stojíme na místě, kde leželo bájné město Atlantida a potopilo se v místních mokřinách. Následně se dopravíme do Sevilly, ubytování, nocleh ve 3* hotelu.

8. den:
po snídani, dle letového řádu transfer na letiště ve Faru a odlet do Prahy.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000