crosssearch

Prodloužený letecký víkend v Barceloně

Poznávací zájezdy, Španělsko

Odlet z Prahy do Barcelony, transfer do hotelu. Pěší prohlídka města - významná díla od Gaudího jako Casa Batlló - pohádkově koncipovaný dům se střechou připomínající záda obrovského ještěra a sloupy ve tvaru sloní nohy či Casa Milá, přezdívaná la Pedrera (hromada kamení),...

Konečná cena za osobu od: 14 480 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Stravování:
Kontinentální snídaně dle programu.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Barcelony, transfer do hotelu. Pěší prohlídka města – významná díla od Gaudího jako Casa Batlló - pohádkově koncipovaný dům se střechou připomínající záda obrovského ještěra a sloupy ve tvaru sloní nohy či Casa Milá, přezdívaná la Pedrera (hromada kamení), Placa d' Catalunya. Palau Güell – první Gaudího stavba na objednávku. Dále se podíváme na třídu Las Ramblas, na které se předvádějí akrobaté, mimové, žongléři, pouliční muzikanti. Třída je vždy plná lidí, atrakcí a nejrozmanitějších aktivit. Návrat do hotelu.
2. den: Snídaně, panoramatická prohlídka města autokarem: Park Guell (UNESCO), komplex zahrad plných nekonvenčních staveb od geniálního katalánského architekta Antoni Gaudího, jehož jméno je neodmyslitelně spjato s tímto kosmopolitním městem, Sagrada Família – novogotický chrám Svaté rodiny, který se stal symbolem Barcelony, Hospital de S. Pau - překrásný příklad secesní architektury (UNESCO), Fotbalový stadión Camp Nou, jenž je domovem pro místní tým FC Barcelona, Olympijský stadión - centrum olympijských her z roku 1992, náměstí Placa d' Espanya. Individuální volno: možnost návštěvy Picassova muzea, Námořního muzea. Návrat do hotelu.
3. den: Snídaně, pěší prohlídka: Moll d'Espanya – nový přístavní komplex, Placa Portal de la Pau se sochou Kryštofa Kolumba, Placa Reial – Královské náměstí obklopené palmami, Placa Sant Jaume s radnicí a sídlem katalánské vlády, Katedrála sv. Eulálie a kostely Santa María del Mar, Santa María del Pi, Palác katalánské hudby – krásná ukázka secesní architektury, Palác Reial Major – sídlo barcelonských knížat a později arabských vládců, individuální volno: možnost návštěvy akvária, kde můžete sledovat svět žraloků, rejnoků, murén, mořských koníků, další procházky po Las Ramblas a nezapomeňte na návštěvu jedinečné městské tržnice La Boquería, možnost nákupů. Fakultativně možnost večeře (typické „tapas“). Návrat do hotelu.
4. den: Snídaně, transfer na letiště, odlet z Barcelony do Prahy.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000