crosssearch

Plavba - Středomořský Vánek

Poznávací zájezdy, Španělsko

Nabízíme Vám jedinečnou možnost plavby po Středozemním moři na zcela nové luxusní lodi španělské rejdařské společnosti Ibero cruceros.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nabízíme Vám jedinečnou možnost plavby po Středozemním moři na zcela nové luxusní lodi španělské rejdařské společnosti Ibero cruceros.

Program zájezdu

1. den - neděle / Barcelona (Costa Brava)Přílet do destinace; taxi transfer do přístavu; nalodění; ve večerních hodinách odjezd směr Monako.

2. den - pondělí / Villefranche (Monaco/Monte Carlo)Villefranche je krásné francouzské městečko vystavěné ve svahu nad mořem v malebném provensálském stylu. Je to také ideální místo k návštěvě sousedního Monaka/Monte Carla (fakultativní výlet). Ve večerních hodinách vyplutí do italského přístavu Livorno.

3. den - úterý / Livorno (Florencie; Pisa)Příjezd do přístavu Livorno v ranních hodinách. Možnost několika fakultativních výletů do Florencie a Pisy. Florencie je nádherně zachovalé středověké město v italském Toskánsku; které je považované za kolébku renesance. Nejvýznamnější památkou Pisy je starodávná zvonice. Již během stavby začalo kvůli špatnému podloží docházet k naklánění věže; které pokracuje do dnešní doby. Mezi další významné památky města patří katedrála a Baptisterium. Ve večerních hodinách vyplutí do přístavu Civitavecchia.

4. den - středa / CivitavecchiaPříjezd do přístavu Civitavecchia v ranních hodinách. Významné přístavní město Civitavecchia je předměstím Říma. V rámci fakultativních výletu je také možno navštívit hlavní město Itálie Řím. Řím je proslulý velkým počtem památek; které mužete během fakultativních výletu poznat. Ve večerních hodinách vyplutí směr Neapol.

5. den - čtvrtek / NeapolPříjezd do Neapole v ranních hodinách. V rámci fakultativních výletů je možné navštívit nejznámější památky tohoto krásného města. Ve večerních hodinách nalodění a plavba do Tuniska.

6. den - pátek / La GoulettePříjezd do tuniského přístavu La Goulette. Z přístavu jsou možné fakultativní výlety do starobylého Kartága nebo muzea Bardo a staré Mediny hlavního města Tunisu. Ve večerních hodinách nalodění.

7. den - sobotaVolný den na palubě lodi a zábava během celodenní plavby na moři.

8. den - neděle / BarcelonaV ranních hodinách připlutí do Barcelony; vylodění; taxi transfer na letiště.

V ceně zájezdu je zahrnuto

letecká doprava Praha - Barcelona - Praha; taxi transfer letište - přístav - letište; ubytování 7 nocí na lodi ve vnitřních kajutách, stravování formou plné penze; popsaný program s výjimkou fakultativních výletů na pevnině; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona c. 159/99 Sb., letištní a bezpečnostní taxy včetne pozemních služeb, palivový příplatek, služby dle programu, přístavní taxy

V ceně zájezdu není zahrnuto

cestovní pojištění, fakultativní výlety, spropitné 65 euro/osoba, splatné při vstupu na palubu

Ubytování za příplatek

vnější kajuta s výhledem, stravování za příplatek All Inclusive 24 hod. denně; lze čerpat ve vybraných časech a prostorách lodi a zahrnuje snídaně; obědy a večeře; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných mezinárodních alkoholických nápojů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000