crosssearch

Perly Španělska

Poznávací zájezdy, Španělsko

Program zájezdu 1. den: odlet z Prahy do Almérie, transfer do Granady, ubytování v hotelu 3* v Granadě nebo okolí, nocleh. 2. den: po snídani, celodenní prohlídka Granady, katedrála, královská kaple, Alhambra včetně zahrad Generalife, čtvrť Albayzín, vyhlídka na Granadu....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Program zájezdu

1. den:
odlet z Prahy do Almérie, transfer do Granady, ubytování v hotelu 3* v Granadě nebo okolí, nocleh.

2. den:
po snídani, celodenní prohlídka Granady, katedrála, královská kaple, Alhambra včetně zahrad Generalife, čtvrť Albayzín, vyhlídka na Granadu. Bude čas i na procházku a nákupy v centru. Večer navštívíme slavné flamenco v jeskyních Albaizín. Ubytování v hotelu 3*, nocleh.

3. den:
po snídani transfer do Cordoby – celodenní výlet, mešita, Alcazar, typické „květinové ulice s arabskými patii, židovské město. Ubytování a nocleh v Cordobě nebo okolí, hotel 3*.

4.den:
po snídani transfer do Madridu, kde s místním průvodcem navštívíme hlavní město Španělska, okružní jízda městem (Puerta del Sol, Plaza Mayor, Královský palác, Cervatesův památník. Bude volný čas na nákupy či fakultativní návštěvu El Prada. Ubytování v Madridu, nebo okolí, hotel 3*, nocleh.

5. den:
po snídani odjezd do Toleda, prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, muzeum El Greca, možnost návštěvy toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky) nebo procházku městem a nákupy fakultativně. Návrat do Madridu, nocleh.

6. den:
po snídani odjezd do Valencie, 3. největšího města Španělska. Okružní jízda městem, brána Torres de Serranos, čtvrť - Barrio del Carmen, valencijská tržnice, někdejší burza La Llotja, katedrála Micalet, večer vstup do „Města věd a umění“ ve Valencii. Ubytování a nocleh ve Valencii, nebo okolí.

7. den:
po snídani odjezd do Almérie, odpolední prohlídka města. Pevnost tyčící se nad městem – Alcazaba, postavená Araby v maurském stylu, katedrála, procházka starého města (Casco antiguo), Plaza de la Constitucion. Ubytování v Almérii, nocleh.

8. den:
po snídani dle letového řádu transfer na letiště v Almérii, odlet do Prahy. Možnost prodloužení pobytu v Roquetas de Mar ve 4* hotelu s all inclusive na pláži (viz katalog Španělsko a Portugalsko 2013).
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000