crosssearch

Okruh Španělskem Andalusie

Poznávací zájezdy, Španělsko

Program: 1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 2. den: Přejezd Francie, Španělska. Ve večerních hodinách příjezd do Katalánska, nocleh. 3. den: Brzo ráno odjezd, příjezd do MADRIDU. Prohlídka starobylého města, Puerta del Sol, Plaza Mayor, Královský palác, parko...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den: Přejezd Francie, Španělska. Ve večerních hodinách příjezd do Katalánska, nocleh.

3. den: Brzo ráno odjezd, příjezd do MADRIDU. Prohlídka starobylého města, Puerta del Sol, Plaza Mayor, Královský palác, parko Retiro aj. Nocleh.

4. den: Monumentální zámek a královský pantheon EL ESCORIAL. SEGOVIA - malebné historické město s římským aquaduktem a nádhernou kategrá-lou. AVILA s dokonalým systémem hradeb. Nocleh.

5. den: TOLEDO - město tří kultur - malebné synagogy, velkolepé kostely v čele s překrásnou katedrálou, mešita, dům malíře El Greca aj. Dojezd na nocleh.

6. den: CORDOBA - bývalé arabské sídelní město -Mešita, židovská a stará čtvrť s typickým bílými stav- bami, úzkými uličkami a půvabnými nádvořími, římský most. SEVILLA - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí. Nocleh.

7. den: GIBRALTAR - britská korunní kolonie, staré město a pevnost střežící průliv mezi Evropou a Afrikou, volně žijící opice. Dojezd do oblasti Granady. Nocleh.

8. den: GRANADA - město zasazené do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády. Noční přejezd.

9. den: BARCELONA - metropole Katalánska s množstvím památek - Sagrada Familia, katedrála Sv. Eulálie, gotická stará čtvrť, Rambla aj. Noční přejezd.

10. den: Příjezd do Prahy v podvečerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000