crosssearch

Mallorca s turistikou- letecky

Poznávací zájezdy, Španělsko

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1.den (ne): Odlet z Prahy do PALMY DE MALLORCA, přílet ve večerních hodinách, transfer z letiště do hotelu u moře. 2.den (po): Výlet do přístavu SANT ELM, písčitá pláž s výhledem na ostrůvek Pantaleo, „túra krás“ nad romantickou zátokou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (ne): Odlet z Prahy do PALMY DE MALLORCA, přílet ve večerních hodinách, transfer z letiště do hotelu u moře.

2.den (po): Výlet do přístavu SANT ELM, písčitá pláž s výhledem na ostrůvek Pantaleo, „túra krás“ nad romantickou zátokou BASSET s výhledy na opuštěný skalnatý ostrov DRAGONERU až k odlehlým terasovým zahradám kláštera trapistů, návrat do hotelu.

3.den (út): Výlet místním busem ke kartuziánskému klášteru VALLDEMOSSA v zeleném horském údolí, místu, které se proslavilo zimním pobytem Frederika Chopina a George Sandové. Odtud následuje klasická túra lesy zimních dubů a starých uhlířských osad s možností výstupu na vrchol TEIX (1062 m).

4.den (st): Pláže v okolí Palmy, popř. návštěva vodního ráje Aqualandu v ARENALU nebo fakultativní výlet do nedaleké zátoky CALA PI s lehkou turistikou po pobřeží a návštěvou krasových jeskyní ve VALLGORNEŘE.

5.den (čt): Výlet k poutnímu klášteru LLUC s černou madonou zvanou La Moreneta, horský výstup na jeden z nejvyšších vrcholů ostrova TOMIR (1103 m) naskýtající pohled na Mallorcu z ptačí perspektivy.

6.den (pá): Výlet původním vláčkem s dřevěnými vagony pohořím Tramuntana do malebného SOLLERU ležícího v údolí citrusů, historickou tramvají zvanou „Pomerančový expres“ do přístavu PORT DE SOLLER, fakultativně dle možností plavba lodí do romantické zátoky SA CALOBRA s krátkým výletem do kaňonu TORRENT DE PAREIS.

7.den (so): Výlet na CAP DE PINAR na severu ostrova, výstup na skalní útesy s vyhlídkou PENYA ROTJA s nádhernými výhledy na mys FORMENTOR, ostrov MENORCA a rajské barvy ALCUDIJSKÉ ZÁTOKY, popř. výstup na vrchol ATALAYA DE ALCUDIA s panoramatem mallorské Sierry. Cestou zastávka v BINISSALEMU - hlavním městě mallorského vinařství.

8.den (ne): Prohlídka hlavního města PALMA DE MALLORCA - gotická katedrála La Seu, jedna z nejkrásnějších v celém Španělsku, palác Almudaina, původně arabský Alcazar a sídlo maurských vezírů, Arabské lázně, tržnice aj. Večer transfer na letiště, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000