crosssearch

Mallorca s turistikou - autobusem

Poznávací zájezdy, Španělsko

Obrázek není k dispozici

Mallorca, největší z Baleárských ostrovů s hlavním městem Palma de Mallorca pyšnícím se mnoha památkami, nabízí neuvěřitelné krásy - od romantických pláží s palmami, přes úrodný kraj pomerančovníků, citronovníků, mandloní, olivovníků a fíkovníků ve vnitrozemí, až po členitá...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mallorca, největší z Baleárských ostrovů s hlavním městem Palma de Mallorca pyšnícím se mnoha památkami, nabízí neuvěřitelné krásy - od romantických pláží s palmami, přes úrodný kraj pomerančovníků, citronovníků, mandloní, olivovníků a fíkovníků ve vnitrozemí, až po členitá pohoří s borovými lesy i středověkými kláštery na západním a severním pobřeží. To vše ještě před hlavní sezónou, kdy nás jarní Středomoří, ještě nezatížené únavou tisíců turistů, oslovuje svými barvami, které pozvedají duši, a svými exotickými vůněmi, které oživují smysly. Pozadí k tomu všemu tvoří zeleň nových porostů, která se v mořské hladině mění na tyrkysovou a ta pak na obzoru přechází v intenzivní jarní modř nebeské klenby.

Program zájezdu

1.den (st):Odjezd z ČR v dopoledních hodinách, pokračování přes Německo a Francii do Španělska.
2.den (čt):Dopoledne příjezd do hlavního města Katalánska - BARCELONA, povinná přestávka, možnost návštěvy četných památek (nočním trajektem na Mallorcu ve 4lůžkových kabinách).
3.den (pá):Výlet do přístavu SANT ELM, písčitá pláž s výhledem na ostrůvek Pantaleo, „túra krás“ nad romantickou zátokou Basset s výhledy na opuštěný skalnatý ostrov Dragoneru až k odlehlým terasovým zahradám kláštera trapistů, návrat do hotelu.
4.den (so):Výlet místním busem ke kartuziánskému klášteru VALLDEMOSSA v zeleném horském údolí, místu, které se proslavilo zimním pobytem Frederika Chopina a George Sandové. Odtud následuje klasická túra lesy zimních dubů a starých uhlířských osad s možností výstupu na vrchol TEIX (1 062 m).
5.den (ne):Pláže v okolí Palmy, popř. návštěva vodního ráje AQUALANDU v Arenalu nebo fakultativní výlet do nedaleké zátoky CALA PI s lehkou turistikou po pobřeží a návštěvou krasových jeskyní ve Vallgorneře.
6.den (po):Výlet k poutnímu klášteru LLUC s černou madonou zvanou LA MORENETA, horský výstup na jeden z nejvyšších vrcholů ostrova TOMIR (1 103 m) naskýtající pohled na Mallorcu z ptačí perspektivy.
7.den (út):Výlet původním vláčkem s dřevěnými vagony pohořím TRAMUNTANA do malebného SOLLERU ležícího v údolí citrusů, historickou tramvají zvanou „POMERANČOVÝ EXPRES“ do přístavu Port de Soller, fakultativně dle možností plavba lodí do romantické zátoky SA CALOBRA s krátkým výletem do kaňonu Torrent de Pareis.
8.den (st):Výlet na CAP DE PINAR na severu ostrova, výstup na skalní útesy s vyhlídkou PENYA ROTJA s nádhernými výhledy na MYS FORMENTOR, ostrov Menorca a rajské barvy Alcudijské zátoky, popř. výstup na vrchol Atalaya de Alcudia s panoramatem mallorské Sierry. Cestou zastávka v BINISSALEMU - hlavním městě mallorského vinařství.
9.den (čt):Snídaně, poledním trajektem do Barcelony a pokračování v trase přes Francii směr ČR.
10.den (pá):Večer příjezd autobusu do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000