crosssearch

Letecký Eurovíkend Do Madridu - Praga

Poznávací zájezdy, Španělsko (zobrazit na mapě) mapa

Kompletní balíček služeb včetně transferů, průvodce a programu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu
Kompletní balíček služeb včetně transferů, průvodce a programu.

Cena obsahuje
letenku Praha - Madrid - Praha včetně všech letištních poplatků
transfer letiště - hotel - letiště
3 noci se snídaní v NNNN hotelu
služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Fakultativní služby
panoramatický okruh Madridem s českým průvodcem 945,- Kč
polodenní výlet do Toleda s českým průvodcem 1.404,- Kč (včetně vstupu)
polodenní výlet do Escorialu 1.404,- Kč (včetně vstupu)
kombi packet D, okruh + Toledo 1.890,-Kč
kombi packet E, okruh + Escorial 2.187,- Kč
kombi packet F, okruh + Toledo + Escorial 3.375,- Kč

Madrid
Pulzující hrdá metropole plná energie, město o kterém se říká že nikdy nespí a kde téměř v každém domě najdete restauraci nebo bar. Tady objevíte to pravé nefalšované Španělsko. Poznejte jeho dominanty královský palác Palacio Real, nejslavnější náměstí v zemi Puerta del Sol a Plaza Mayor, býčí arénu Las Ventas, park Buen Retiro a především pak zlatý trojůhelník umění, muzea Prado, Reina Sofia a Thyssen Bornemisza. Uniknout by vám neměl bleší trh El Rastro ani představení flamenca. Jen kousek od Madridu se nachází středověké Toledo, sídlo španělské církve a jedno z nejhezčích měst v zemi či monumentální El Escorial, sídlo králů. Olé!

Program zájezdu

1. den
přílet do Madridu, transfer do hotelu. Možnost fakultativního panoramatického okruhu Madridem s českým průvodcem (exteriéry, Královský palác, Španělské náměstí, Puerta del Sol, Muzeum Thyssen Bornemisza, Muzeum Reina Sofia, Muzeum Prado, Botanická zahrada, nám. Plaza Mayor, Plaza Cibeles, Plaza Colon, bulváry Gran Via, Paseo de Castellana, univerzitní Campus, býčí aréna Las Ventas, fotbalový stadion Santiago Bernabeu, Parc Retiro, Parque del Oeste, Casa de Campo). Večer informativní schůzka v hotelu.

2. den
po snídani informativní schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost polodenního fakultativního výletu do Toleda s českým průvodcem (dříve sídlo arcibiskupa, středisko arabské a židovské kultury, od 16. stol. sídlo španělských králů, dějiště prudkých bojů mezi republikány a frankisty). Odpoledne individuální program respektive možnost pěší procházky historickým centrem Madridu se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně. Během procházky si prohlédneme Královský palác, katedrálu, nejznámější náměstí Španělska Puerta del Sol a Plaza Mayor. Nevynecháme zlatý trojúhelník madridského umění či park Buen Retiro. Večer možnost společné večeře.

3. den
po snídani možnost polodenního fakultativního výletu do Escorialu s českým průvodcem (jeden z nejvýznamnějších královských paláců v Evropě, monumentální stavba, která sloužila jako královské sídlo a klášter). Odpoledne individuální progarm v Madridu.

4. den
po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Hote pragannnn
Renovovaný a velmi příjemný hotel s ideální polohou nedaleko centra Madridu. Stanice autobusu a stanice metra Marques de Vadillo se nachází nedaleko hotelu. Hotelová restaurace nabízí místní i mezinárodní kuchyň. Moderní pokoje jsou vybavené televizí, klimatizací, trezorem a Wifi (za poplatek)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000