crosssearch

Krásy Andalusie - letecky

Poznávací zájezdy, Španělsko

Tento náš zájezd je zaměřen na poznání nádherné pohádkové oblasti Andalusie. Navštívíme světově proslulá místa s maurskou historií jako jsou Granada, Sevilla, ev. Cordoba, ale i bílá andaluská městečka, často neuvěřitelně rozložená na skalních útesech. Zájezd si zpestříme...

Konečná cena za osobu od: 23 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program

1. den: Odlet z Prahy, přílet do Andalusie.

2. den: Procházka v PŘÍRODNÍM PARKU TORCAL DE ANTEQUERA, kde vápencové skály tvoří rozsáhlé skalní městečko. Území je chráněnou krajinnou oblastí kvůli hojnému výskytu vzácných rostlin. ANTEQUERA - zastávka u unikátní památky - dolmenů na okraji městečka. Prohlídka města CORDOBA, jednoho ze skvostů Andalusie se spoustou zajímavých památek - katedrála/mešita, římský most, židovská čtvrť aj.

3. den: Výlet do srdce Andalusie - města GRANADA (UNESCO) - zasazeného do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády (palác Alhambra, letohrádek Generalife se zahradami, pevnost Alcazaba, čtvrť Albaicín se širokým výhledem aj.).

4. den: Odjezd brzy ráno na dlouhý výlet za dalšími jedinečnými místy Andalusie . Zastávka v romantickém městečku VEJER DE LA FRONTERA - půvabné ,,bílé městečko" s krásnými vyhlídkami. Prohlídka centra města CÁDIZ - malebné bílé město ležící na úzkém poloostrově, významný přístav, pěkná katedrála, příjemné promenády. Na závěr zastávka ve ,,městě sherry" - JEREZ DE LA FRONTERA.

5. den: Pobyt u moře. Pro zájemce půldenní výlet vláčkem (jízdné cca 3,6 Eur jedna cesta) s průvodcem do nedalekého města MALAGA - přímořské historické město s mohutnou katedrálou, maurskou pevností a rodným domem Pabla Picassa.

6. den: Prohlídka GIBRALTARU- britská kolonie s bezcelní zónou, výlet na mohutnou skálu s pevností a s výhledy na africký kontinent. Jediná volně žijící kolonie opic v Evropě. Přejezd přes hory do oblasti bílých městeček a návštěva Rondy. RONDA - malebné nad skalní rozsedlinou rozložené městečko, které upoutá každého návštěvníka svou roztomilostí.

7. den: Pobyt u moře nebo možnost fakultativního výletu do Sevilly. SEVILLA (UNESCO) - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě, s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí.

8. den: Transfer z hotelu na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu do Andalusie
průvodce
místní autobus na výlety
7x ubytování v hotelu**** (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
7x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000