crosssearch

Krása vášnivé Andalusie

Poznávací zájezdy, Španělsko

Jižní část Španělska, z jihu lemovaná nekonečným pobřežím Costa del Sol, tedy pobřežím plným slunce, ze severu masivem hor, patří mezi nejkrásnější a nejvíce navštěvované části země

Konečná cena za osobu od: 23 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program:
1. DEN

Přílet do Malagy, transfer, ubytování v letovisku na Costa del Sol.

2. DEN

Celodenní výlet do Córdoby. Prohlídka Mezquita, římský most, židovské město, hradby, hrad křesťanských králů, vyzdobená patia, květinová ulička.

3. DEN

Volno na celodenní koupání nebo fakultativně Malaga (s průvodcem, místní hromadnou dopravou). Prohlídka města, které má krásné staré město kolem přístavu a mnoho míst spojených s malířem Picassem.

4. DEN

Celodenní výlet do typického orientálního města Granada. Palác Alhambra, stará židovsko-arabská čtvrť Albaicín a katedrála s královskou kaplí patří k vrcholům návštěvy Španělska. Prohlídka centra města i pevnosti Alhambra včetně interiéru a zahrad Generalife.

5. DEN

Volno nebo fakultativní celodenní výlet na území Velké Británie do Gibraltaru. Výjezd turistickým autobusem na vrchol masivu, odkud je vidět pobřeží španělského přístavu Tarify a Afriky. Prohlídka jeskyně Sv. Michala a setkání s makaky. Volno na nákupy v bezcelní zóně.

6. DEN

Celodenní výlet do Sevilly. Prohlídka Španělského náměstí s pavilonem pro výstavu r. 1929, nábřeží řeky - Zlatá věž, divadlo, býčí aréna. Přejezd do centra města - katedrála s monumentální věží Giralda a hrobem K. Kolumba, královský hrad Alcázar, okolní židovsko-arabská čtvrť Santa Cruz, radnice.

7. DEN

Den volna nebo fakultativní výlet do Rondy. Město schované ve vnitrozemí přitahovalo v minulosti bandity, ale bylo i domovem býčích zápasů. Prohlídka města - býčí aréna, staré město, patrové mosty.

8. DEN

Volno do transferu na letiště, odlet. Cena zahrnuje:
Cena zahrnuje leteckou přepravu Praha - Malaga - Praha letištní taxy a další poplatky 7 nocí v hotelu *** 7× snídani formou bufetu 7× večeři formou bufetu včetně vody a vína vstupné do Alhambry (Granada) služby česky mluvícího průvodce CK

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000