crosssearch

Kanárské ostrovy Tenerife a La Gomera

Poznávací zájezdy, Španělsko

Poznávací okruhy - Španělsko

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (pá): Odlet z Prahy na ostrov TENERIFE, transfer na ubytování.

2.den (so): Individuální volno, odpočinek na překrásných plážích Tenerife a seznámení s přístavem LOS CHRISTIANOS a nejvyhlášenějšími a nejrozsáhlejšími písčitými plážemi ostrova.

3.den (ne): Celodenní výlet do nejvýše položené vesničky Španělska VILAFLOR a na nejvyšší vrchol Španělska PICO DEL TEIDE (3718 m), který je středem národního parku LA CANADAS NATIONAL PARK, v případě pěkného počasí lze vyjet fakult. lanovkou pod vrchol, odkud je nádherný pohled na celý ostrov Tenerife i okolní ostrovy.

4.den (po): Individuální volno, pobyt na plážích nebo fakultativní celodenní výlet na sousední ostrůvek LA GOMERA, malý kulatý ostrov plný přírodních krás a pro vazby na slavného objevitele se mu také říká Isla Columbina neboli Kolumbův ostrov. V rámci výletu navštívíme městečko SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, prohlídka půvabného historického jádra se stinnými náměstími a kouzelnými uličkami, navštívíme i dům kde bydlel Kryštof Kolumbus cestou do Nového světa, pokračujeme přes observatoř CARBONERAS do národního parku GARAJONAY NATIONAL PARK, který je zapsán na listině UNESCO, seznámíme se s specifickým místním nářečím a ochutnáme speciality místní kuchyně, které jsou v ceně výletu.

5.den (út): Celodenní výlet, projedeme silnicí kolem monumentálních LOS GIGANTES, do vesničky SANTIAGO DEL TEIDE, zastavíme u velmi fotogenického nádherného kaňonu BARRANCO DE MASCA v divoké přírodě pohoří Teno, dále u observatoří v GARACHICU, podíváme se na obří, údajně tisíciletý dračinec v ICOD DEL LOS VINOS, uděláme si krátkou zastávku v přístavu PUERTO DE LA CRUZ a posledním bodem bude zastávka v CANDELARII, kde je vystavena legendární Černá madona, která se stala patronkou Kanárských ostrovů.

6.den (st): Celodenní výlet do hlavního města Tenerife SANTA CRUZ de TENERIFE, pulzující, typicky španělské město, působivé jasně barevné domy, objevíme zde i rafinované prazvláštní obchody, ochutnáme místní speciality na tržnicích nebo v malých obchůdcích, můžeme relaxovat na unikátní pláží PLAYA SARDÍN, podíváme se do botanické zahrady JARDÍN BOTANICO, navštívíme archeologické muzeum Kanárských ostrovů nebo alternativně vyjedeme po specifické horské silničce do vesničky TAGANANA, v stínu Skály duchů v zeleném a rozsochatém pohoří Anaga.

7.den (čt): Volný den na procházku podél pobřeží do světoznámého letoviska PLAYA DE LAS AMÉRICAS s tmavými plážemi nebo fakultativní výlet do vyhlášeného zábavního parku Loro Parque s tobogány, orchidejovou zahradou, delfináriem, cvičenými kosatkami, akváriem se žraloky, gorilami, papoušky a dalšími zvířaty z celého světa variantně do PUEBLOCHICO, kde najdete na malém prostoru zmenšené modely zajímavostí z celého ostrova.

8.den (pá): Snídaně, ev. individuální volno dle odletu z Tenerife. Transfer na letiště a odlet do republiky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000