crosssearch

Jedinečné památky a přírodní zajímavosti Andalusie a portugalského Algarve

Poznávací zájezdy, Španělsko

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1.den (čt):Odlet z Prahy do Portugalska, transfer do hotelu. 2.den (pá):Den věnovaný ALGARVE - jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Návštěva CABO DE SAN VINCENTE -...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (čt):Odlet z Prahy do Portugalska, transfer do hotelu.
2.den (pá):Den věnovaný ALGARVE – jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Návštěva CABO DE SAN VINCENTE – nejjihozápadnějšího výběžku Evropy s majestátním majákem. Možnost plavby lodičkami kolem rozklaného skalnatého pobřeží u LAGOSU. Nocleh.
3.den (so):Brzy ráno odjezd do Andalusie. SEVILLA (UNESCO) - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě, s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí. Přejezd do Cordoby.
4.den (ne):CÓRDOBA (UNESCO) - bývalé arabské sídelní město. Prohlídka zajímavých památek - mešity, židovské a staré čtvrti s typickými bílými stavbami, úzkými uličkami a půvabnými nádvořími, římský most aj. Odpoledne přejezd do Granady.
5.den (po):Srdce Andalusie - město GRANADA (UNESCO) - zasazené do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády (palác Alhambra, letohrádek Generalife se zahradami, pevnost Alcazaba, čtvrť Albaicín se širokým výhledem aj.).
6.den (út):Přejezd oblastí nekonečných olivových hájů se zastávkou v městečku BAENA – exkurze v tradiční lisovně olivového oleje. GUADIX – návštěva městečka proslulého svými stále obydlenými jeskynními příbytky v ohromující přírodní krajině. Pokračování prohlídky GRANADY – návštěva velkolepého barokního kláštera Monasterio de la Cartuja s dechberoucí vnitřní výzdobou, zapsaném na seznamu UNESCO. Večerní procházka v centru Granady.
7.den (st):ANTEQUERA – bílé romantické město ležící v pohoří El Torcal s maurskou pevností, odkud jsou nádherné výhledy na centrum a široké okolí. Historické centrum je tvořeno převážně kostely z období renesance. Procházka v PŘÍRODNÍM PARKU TORCAL DE ANTEQUERA, kde vápencové skály tvoří rozsáhlé skalní městečko. Území je chráněnou krajinnou oblastí kvůli hojnému výskytu vzácných rostlin. Na závěr prohlídka města MALAGA – přímořské historické město s mohutnou katedrálou, maurskou pevností a rodným domem Pabla Picassa.
8.den (čt):Přejezd přes hory do oblasti bílých městeček a návštěva Rondy. RONDA – malebné nad skalní rozsedlinou rozložené městečko, které upoutá každého návštěvníka svou roztomilostí. Prohlídka GIBRALTARU- britská kolonie s bezcelní zónou, výlet na mohutnou skálu s pevností a s výhledy na africký kontinent. Jediná volně žijící kolonie opic v Evropě.
9.den (pá):JEREZ DE LA FRONTERA – historické centrum s pěknou katedrálou, které bylo vyhlášeno kulturní památkou. Prohlídka města CÁDIZ – malebné bílé město ležící na úzkém poloostrově, významný přístav, pěkná katedrála, příjemné promenády. Dojezd na Algarve.
10.den (so):Odpočinek na pobřeží ALGARVE.
11.den (ne):Odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000