crosssearch

Jak žije a tančí Andalusie

Poznávací zájezdy, Španělsko

Obrázek není k dispozici

Kombinace koupání a odpočinku u moře s výlety, výukou flamenka a tématickými exkurzemi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (čt): Odlet z Prahy 18.10 hod., přílet do Malagy 21.30 hod., transfer do hotelu na Costa del Sol, nocleh.

2.den (pá): Dopoledne taneční lekce, koupání a odpočinek u moře. Odpoledne výlet do RONDY – malebné historické město nad skalní soutěskou (aréna pro býčí zápasy s muzeem, arabské lázně, aj.) Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

3.den (so): Přejezd do CORDOBY (UNESCO), cestou krátká exkurze v tradiční lisovně olivového oleje, odpoledne prohlídka města (jedinečná mešita přestavěná na křesťanskou katedrálu, romantická stará židovská čtvrť s úzkými uličkami a půvabnými patii, římský most, možnost relaxace v arabských lázních). Taneční lekce s místním lektorem. Večer možnost návštěvy flamenkového vystoupení (tablao El Cardenal). Nocleh v hotelu v Cordobě.

4.den (ne): Přejezd do SEVILLY (UNESCO) – vznešené město nazývané perlou Andalusie. Odpoledne taneční lekce s místním lektorem, prohlídka Museo del Baile Flamenco. Večer možnost návštěvy závěrečného představení v rámci festivalu Bienal de Flamenco 2012. Nocleh v hotelu nedaleko Sevilly.

5.den (po): Prohlídka SEVILLY (největší gotická katedrála v Evropě s hrobkou Kryštofa Kolumba, překrásný královský zámek Alcazar, malebná židovská čtvrť, Španělské náměstí) a volný čas na nákupy. Taneční lekce s místním lektorem. Navečer přejezd do hotelu na Costa de la Luz, večeře, nocleh.

6.den (út): Dopoledne taneční lekce, koupání a odpočinek u moře nebo u bazénu. Odpoledne možnost navštívit NÁRODNÍ PARK COTA DOŃANA – oblast vodních lagun při ústí řeky Quadalquivir do Atlantiku, pobřežní písečné duny, ptáci a volně žijící zvířata (organizovaný 3,5 hodinový výlet terénními minibusy). Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

7.den (st): Dopoledne krátká zastávka v CADIZU – údajně nejstarší evropské město ležící na pobřeží Atlantiku, exkurze na proslulé farmě „A Campo Abierto de Alvaro Domecq“ s prezentaci chovu andaluských koní a býků pro koridu odpoledne návrat do hotelu, koupání a odpočinek u moře nebo u bazénu. Taneční lekce, večeře, nocleh.

8.den (čt): Celodenní výlet do JEREZ DE LA FRONTERA – město proslavené flamenkem, koňmi a světoznámým vínem sherry (dopoledne možno navštívit Centro Andaluz de Flamenco, odpoledne návštěva Královské jezdecké školy a exkurze v jedné z nejznámějších „bodegas“ s ochutnávkou sherry). Taneční lekce s místním lektorem, návrat do hotelu, večeře, nocleh.

9.den (pá): Dopoledne přejezd autobusem se zastávkou v městečku TARIFA – nejjižnější bod evropského kontinentu, krátká procházka po mysu Marroqui na rozhraní Středozemního moře a Atlantického oceánu, odpoledne prohlídka GIBRALTARU - britské území na monumentálním skalním výběžku (vyhlídky na Afriku, jediná volně žijící kolonie opic v Evropě, jeskyně sv. Michala, bezcelní zóna), dojezd na Costa del Sol, ubytování v hotelu. Taneční lekce, večeře, nocleh.

10.den (so): Dopoledne cesta autobusem do GRANADY (UNESCO), odpoledne prohlídka centra města s katedrálou a královskou kaplí s náhrobky „Katolických králů“, možnost relaxace v arabských lázních. Taneční lekce s místním lektorem, večer návštěva arabské čtvrti Albaicín, možnost návštěvy flamenkového vystoupení v cikánských jeskyních, nocleh v hotelu v Granadě.

11.den (ne): GRANADA – dopoledne prohlídka palácového komplexu Alhambra s letohrádkem Generalife a krásnými zahradami odpoledne přejezd do MALAGY – rušné přístavní město (katedrála, maurská pevnost, rodný dům Pabla Picassa atd.) Transfer na letiště, odlet z Malagy ve 22.15 hod., přílet do Prahy 01.30 hod. v pondělí 8/10.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000