crosssearch

Cesta po španělském království

Poznávací zájezdy, Španělsko

Costa Brava / Maresme o Zaragoza o El Escorial o Madrid o Toledo o Granada o Cordoba o Sevilla o Gibraltar o Peňiscola o Costa Brava o Girona o Tossa de Mar * klášter Montserrat o Barcelona

Konečná cena za osobu od: 18 791 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Costa Brava / Maresme o Zaragoza o El Escorial o Madrid o Toledo o Granada o Cordoba o Sevilla o Gibraltar o Peňiscola o Costa Brava o Girona o Tossa de Mar * klášter Montserrat o Barcelona

Program

1.den:
program A: odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2.den:
program A: v dopoledních hodinách příjezd do oblasti Costa Brava/Costa Maresme, volno, možnost koupání, ubytování v hotelu v odpoledních hodinách, večeře. Program ,,B" Odlet (transfer v ČR viz ceník a informační servis), přílet do Španělska a transfer na ubytování. Dále společný program A o B

3.den:
snídaně, odjezd v ranních hodinách do Zaragozy - prohlídka města (katedrála, nám. Santa María del Pilar, mudéjarské kostely, arabský palác Aljafería, městská tržnice), odjezd k Madridu - ubytování v okolí města a večeře.

4.den:
snídaně, odjezd k prohlídce královského paláce El Escorial, návrat do Madridu, okružní projížďka, prohlídka města (Puerta del Sol, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce, památník Cervantesův nebo možnost návštěvy galerie El Prado), návrat do hotelu, večeře.

5.den:
snídaně, odjezd do Toleda - prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, muzeum El Greca), návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky), odjezd na ubytování v okolí Granady, večeře.

6.den:
snídaně, dopoledne prohlídka Granady (katedrála, královská kaple, Albaicín), odpoledne prohlídka arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, volno, večeře a ubytování u Granady (fakultativní večerní možnost návštěvy představení flamenca).

7.den:
snídaně, odjezd do Córdoby, Córdoba - prohlídka města (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovské město, typické "květinové" ulice s arabskými patii), odjezd z Córdoby do Sevilly, ubytování v okolí města a večeře.

8.den:
snídaně, Sevilla - prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar - exteriéry), odjezd k prohlídce britské kolonie Gibraltar (návštěva nejjižnějšího místa evropského kontinentu), noční přejezd na pobřeží Costa Azahar.

9.den:
v dopoledních hodinách příjezd na pobřeží, Costa Azahar, Peňíscola (hrad Papa Luna, středověké městečko, možnost koupání, projížďky lodí), příjezd na pobřeží Costa Brava/Costa del Maresme ve večerních hodinách, ubytování, večeře.

10.den:
snídaně, odjezd do Girony, města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, kouzelnými středověkými hradbami a krásnými románskými kostely (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby); dále odjezd do Tossa de Mar jednoho z nejkrásnějších letovisek na Costa Brava (Villa Vieja - opevněné část Tossy - hradby z XII. a XIII. století s obrannými věžemi, vně hradu najdeme domy ze XIV. až XVII. století, kostel Sant Vincenc), návrat do hotelu si můžeme zpříjemnit cestou lodí (fakultativně), večeře.

11.den:
snídaně, dopoledne prohlídka kláštera Montserrat, v odpoledních hodinách prohlídka Barcelony (gotická čtvrť, Las Ramblas, Kolumbův památník, Antonio Gaudí - Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló, možnost návštěvy mořského akvária a muzea Picassa), návrat do hotelu, večeře a nocleh.

12.den:
program "A" snídaně, volný program. V odpoledních hodinách odjezd do ČR. Program ,,B" Snídaně, volno (podle letového času možnost koupání), transfer na letiště a odlet do ČR.

13.den:
program "A" odpoledne příjezd do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000