crosssearch

Barcelona - katalánský koktejl

Poznávací zájezdy, Španělsko

4-denní letecký zájezd

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odlet z Prahy do Barcelony. Po příletu panoramatická prohlídka centra Barcelony, uvidíme slavné stavby slavného architekta a stavitele A. Gaudí, Casa Batlló a skvostnou Casa La Pedrera - Casa Milá. Transfer do hotelu. Ubytování. Volný program. Možnost návštěvy Flamenco show s lahodným ovocným vinným nápojem Sangriou. Nocleh.

2. den:
Snídaně, celodenní prohlídka města, které se těší ze své unikátní polohy mezi mořem a horami. Z vrchu Montjuic (Židovský vrch) kde se nachází tradiční Španělská vesnice se pokocháme vyhlídkou na město a přístav, podíváme se i na Olympijský stadion, fotbalový stadion FC Barcelona Camp Nou. Předtím než se přesuneme do Gaudího secesního architektonického skvostu - Park Güell (UNESCO) z r. 1900, se podíváme asi na nejslavnější barcelonskou stavbu - nedokončený kostel svaté rodiny Sagrada Família. Přesuneme se do centra města kde se projdeme po živé tepně Barcelony - bulváru Las Ramblas, který spojuje moderní náměstí Placa Catalunya s přístavem kde se tyčí známá socha Kryštofa Kolumba. Objevíme zákoutí slavné gotické čtvrti Barri Gotic s mohutnou katedrálou sv. Eulálie ze 13. stol., náměstí s královským palácem, zastavíme se v překrásném kostele Santa Maria del Mar, ze 14. století a jedné z nejkrásnějších ukázek gotiky v Katalánsku.

3. den:
Snídaně, volný den na individuální prohlídku Barcelony a jejích muzeí. Můžete například navštívit muzeum Pabla Picassa, který ve městě strávil nejdůležitější roky svého uměleckého života, největší akvárium v ??Evropě (80 m podvodní tunel) nebo muzeum vědy - Cosmo Caixa, nebo se vydat na celodenní výlet do městečka Figueres a navštívit muzeum S.Dalí. Nocleh.

4. den: Transfer na letiště, odlet z Barcelony.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000