crosssearch

Za nádhernou přírodou Slovinska

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Trasa zájezdu: Bled o Škocjanské jeskyně o Postojna o Ljubljana o Triglavská jezera o Kanin o Lipica o Bohinj Program: 1. den: odjezd z ČR. 2. den: ráno příjezd do lázeňského městečka Bled. Návštěva Bledského hradu s nádherným výhledem na městečko a Bledské jezero....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Bled o Škocjanské jeskyně o Postojna o Ljubljana o Triglavská jezera o Kanin o Lipica o Bohinj

Program: 1. den: odjezd z ČR.

2. den: ráno příjezd do lázeňského městečka Bled. Návštěva Bledského hradu s nádherným výhledem na městečko a Bledské jezero. Loďkou na ostrůvek uprostřed Bledského jezera - prohlídka barokního kostela. Přejezd k jednomu z nejkrásnějších jezer Julských Alp - Bohinjskému jezeru, krátká procházka k vodopádům řeky Savica. Odjezd do městečka Škofja Loka s mnohými středověkými památkami, krátká prohlídka. Nocleh.

3. den: po snídani odjezd do hřebčína ve vesnici Lipica, kde jsou od roku 1580 chováni ušlechtilí lipicáni. Přejezd do Škocjanských jeskyň - nádherného jeskynního systému s krápníkovými paláci, kaňony, od roku 1986 zařazeného do seznamu přírodního dědictví UNESCO. Přejezd do městečka Piran - slovinských "Benátek" v malém, prohlídka a krátký přejezd do lázeňského městečka Portorož - možnost koupání. Nocleh.

4. den: po snídani odjezd do Postojenské jeskyně - jedné z nejkrásnějších v Evropě, výlet elektrickým vláčkem chodbami jeskyně. Krátký přejezd k malebnému hradu Predjamski grad, vybudovaného před jeskyní i v jejích útrobách jako důmyslná skrýš loupeživých rytířů. Nocleh.

5. den: po snídani odjezd do "srdce" Slovinska - nádherné, památek plné Ljubljani, prohlídka hradu, starého a nového města. Přejezd do starobylého městečka Kamnik - dva hrady: "Starý" - pouze trosky, "Malý" - na skále uprostřed města. Fakultativně výjezd lanovkou na náhorní plošinu Velika Planina s nádherným výhledem. Odjezd na koupání do termálních lázní Snovik. Nocleh.

6. den: po snídani túra k Triglavským jezerům - pro zdatné milovníky horské turistiky jedna z nejmalebnějších túr ve Slovinských Alpách. Alternativní program - koupání v termálních lázních Bled nebo koupání pod Bledským hradem na nejkrásnějším přírodním koupališti ve Slovinsku. Nocleh.

7. den: po snídani prohlídka městečka Idrija - v minulosti druhý největší důl rtuti na světě, návštěva Hradního muzea - expozice hornictví a jemného umění paličkových krajek. Přejezd do malebného městečka Kobarid a krátká procházka k vodopádu Kozjak. Odjezd do městečka Bovec - lanovkou k vrcholku Kanin (bude-li v provozu) s nádherným výhledem do slovinských i italských Alp, procházka podél řeky Soči k jejímu prameni, vysokohorskou silnicí až na sedlo Vršič s úchvatným panoramatickým rozhledem až po Triglav. Odjezd do ČR.

8. den: příjezd do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000