crosssearch

Termální lázně Slovinska

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Obrázek není k dispozici

Pohodový zájezd plný odpočinku v nejznámějších slovinských termálních lázních. Relaxovat budeme v termálních lázních - Čatež s největším přírodním termálním koupalištěm ve Slovinsku a Thermal Parkem Riviera. Vykoupeme se v lázních Moravské Toplice, jednoznačně nejlepší spa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Termální lázně Slovinska

1. den zájezdu Odjezd z republiky ve večerních hodinách.


2. den zájezdu Ráno návštěva termálních lázní MORAVSKÉ TOPLICE u břehů řeky Mury, jedinečné termální prameny, jejichž teplota dosahuje až 72˚C, nejlepší spa lázně ve Slovinsku, lázeňský komplex "Terme 3000", tedy lázně pro 3. tisíciletí, zahrnuje 22 vnitřních i venkovních bazénů s celkovou vodní plochou 5 000 m2, léčivá síla minerální vody, horké termální prameny, místní rarita - černá termální voda, odpoledne odjezd na ubytování do Therme Čatež, hotelové wellness.


3. den zájezdu Termální lázně THERME ČATEŽ - moderní Thermal Park Riviera, největší a nejnavštěvovanější park ve Slovinsku se může pochlubit 10 000 m2 vodní plochy venkovních bazénů s termální vodou o teplotě 26 až 36 °C a dalšími 2 200 m2 vnitřních bazénů, relaxace a koupání v lázních, bohaté možnosti jak strávit volný čas.


4. den zájezdu Relaxace a koupání v Thermal Park Riviera, pro zájemce je připraven půldenní fakultativní výlet do hlavního města Slovinska LJUBLJANA, prohlídka skutečně stojí za návštěvu, Staré město nacházející se pod hradem, připomíná v mnohém Prahu.


5. den zájezdu Cesta na severovýchod Slovinska do kraje Šalešké doliny. Návštěva (cca 3 hod.) vynikajících termálních lázní TOPOLŠICA, žádané spa a wellness lázně v širokém okolí. Za základní léčivé faktory lze, kromě termální vody, považovat i alpské klima, čistý vzduch a slunečné dny, které tu převládají, relaxace a koupání. Variantně lze návštěvu Topolšice využít i ke krásným procházkám po úbočí Lom nebo výstupem na Lom. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000