crosssearch

Termální lázně Čatež - jedinečný vodní ráj

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Na soutoku řeky Sávy a Krky ve Slovinsku v krásném prostředí Dolejnské nížiny, se nachází překrásné lázeňské středisko Terme Čatež se svojí více než 200 letou historií. Tyto slovinské lázně nabízí aktivní dovolenou nebo jen relaxaci v bazénech s termální vodou 27 - 38 C....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na soutoku řeky Sávy a Krky ve Slovinsku v krásném prostředí Dolejnské nížiny, se nachází překrásné lázeňské středisko Terme Čatež se svojí více než 200 letou historií. Tyto slovinské lázně nabízí aktivní dovolenou nebo jen relaxaci v bazénech s termální vodou 27 - 38 C. Užijte si jedinečný vodní ráj s celou jeho nabídkou, která je nejbohatší ve Slovinsku.

Program zájezdu:
1.den (pá): Odjezd z ČR ve večerních hodinách.


2.den (so): Perly Julských Alp - úchvatná soutěska VINTGAR (1400 m dlouhá), letovisko BLED s majestátním hradem vysoko nad Bledským jezerem, jezero Bohinj - fakultativně projížďka lodičkou po jezeře nebo lanovkou na VOGEL (1922 m), nejvyšší slovinský vodopád SAVICA. Ubytování.


3.den (ne): Po snídani odjedeme do termálních lázní ČATEŽ, moderní rekreační komplex. Vnitřní termální riviéra s bazény o teplotě 31 - 32 C. Venkovní riviéra (9 bazénů) se rozkládá na ploše 8000 m2 s termální vodou 27 - 38 C. Obě centra nabízí i řadu skluzavek, vodopádů, masážních proudů, whirpooly i bazény s umělými vlnami. Dopoledne ubytování. Individuální volno, relaxace v termálních lázních.


4.den (po): Celý den bude věnován odpočinku a relaxaci v termálních bazénech.


5.den (út): Relaxace v termálních lázních, odpoledne výlet do hlavního města Slovinska LJUBLJANY, prohlídka skutečně stojí za návštěvu, zvlášť staré město nacházející se pod hradem připomíná mnohem Prahu. Večer návart na ubytování.


6.den (st): Odpočinek, relaxace v termálních bazénech. Večer odjezd do republiky.


7.den (čt): Návrat v časných ranních hodinách.

Ubytování: 3x v termálních lázních Čatež, 1x v oblasti jezera Bohinj


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu klimatizovaným autobusem
* 4x ubytování v hotelu
* 4x polopenze
* vstup do krytého termálního bazénu (3 hod denně )
* animační program
* pobytová taxa
* průvodce

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000