crosssearch

Tajemné jeskyně Slovinska a Itálie, víno a mořská laguna

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Obrázek není k dispozici

Když ve Slovinsku krajina zelená či zlátne a probouzí se či se chystá ke spánku, každý zatouží po teplé mořské vodě, kouzelné alpské krajině, výborném jídle a vínku. Pobyt v mořských lázních Laguna s výlety a zpět bez nočního přejezdu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Když ve Slovinsku krajina zelená či zlátne a probouzí se či se chystá ke spánku, každý zatouží po teplé mořské vodě, kouzelné alpské krajině, výborném jídle a vínku.

Pobyt v mořských lázních Laguna s výlety a zpět bez nočního přejezdu.

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v hotelu *** s mořskými s lázněmi vždy ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Stravování:
Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách, transfer přes Rakousko.
2. den: Cesta za půvaby italského pobřeží Jadranu, krása Julských Alp a slovinsko-italských jezer, návštěva obrovské jeskyně Grotta Gigante, úchvatné krápníky a varhany, ubytování v hotelu *** s mořskými lázněmi, využití teplých koupelí v zastřešeném areálu Mořský park Laguna s výhledem na moře, plavecký bazén, 5 whirpoolů, za příplatek mořská a finská sauna.
3. den: Pobyt v mořských lázních Laguna, fakultativně celodenní výlet za krásami Slovinsko-italského krasu plného vinic, jeskyní, hlubokých kaňonů – pastva pro oči, unikátní krasový systém Škocjanské jamy, 11 propojených podzemních jeskyní, propadlá údolí a přírodní mosty (UNESCO), turistika po okolí, ráj pro fotografy, cesta za vínem do údolí Vipavy, vyhlášená vína, borůvkovice a místní dobroty, středověká vesnice Štanjel, favorit na titul nejkrásnější vesnice Krasu a Slovinska, návrat v podvěčer na relax do lázní, individ. procházka podél pobřeží do Portorože.
4. den: Dopoledne koupání. Hrastovlje, románský kostel sv. Trojice, významné fresky (Tanec smrti) s hlaholským písmem, světoznámá chovná stanice Lipica, bílí koně, španělská jezdecká škola, nebo návrat na odpolední koupele, variantně celodenní pobyt v mořských lázních, zájemci ještě exkurze na solná pole do Sečovlje, večerní procházka (2 km) do Piranu, „benátská architektura“, posezení u vínka a kouzlo osvětleného městečka.
5. den: Dopoledne koupání, Lublaň, prohlídka hlavního města Slovinska, odkaz stavitele J. Plečnika, hrad a univerzita, cesta do ČR, návrat pozdě večer

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000