crosssearch

Slovinsko - Julské Alpy relaxace a turistika

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Nenáročná turistika v Triglavském národním parku uprostřed majestátních hor, strmé srázy, překrásné vodopády, horská jezera a alpská květena Prohlídka unikátních jeskyní Slovinského krasu, ale také relaxace v aquaparku nebo u horských jezer. Týden pohody uprostřed přírody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Slovinsko - Julské Alpy
relaxace a turistika


1. den zájezdu Odjezd z ČR ve večerních hodinách, transfer přes Rakousko.


2. den zájezdu LJUBLJANA, prohlídka hlavního města Slovinska, odkaz architekta J. Plečnika, turistika v soutěsce Vintgar, nejvyšší vodopád ve Slovinsku na bájné řece Savici (72 m). Ubytování u jezera a večerní procházka.


3. den zájezdu TRIGLAVSKÝ NP, toulky údolím Tamar, skokanské můstky v PLANICI, pramen řeky Nadiža, KRANJSKA GORA, prohlídka srdce Triglavského NP, turistika k prameni řeky Sávy a ráj orchidejí, večer odpočinek nebo procházka podél jezera a koupání.


4. den zájezdu Celodenní turistika do srdce NP k Triglavským jezerům do Doliny Sedmera jezera přes Černé jezero (převýšení cca 1000 m, možnost méně náročné túry k Černému jezeru). Variantně: pro horaly možnost ubytování v horské chatě u jezera s večeří (rezervace 30€ nutná předem) a 5. den celodenní individuální turistika, návrat kouzelnou krajinou či ještě výstup na Triglav, večer návrat do hotelu.


5. den zájezdu Fakultativní výlet do Slovinského krasu - ŠKOCJANSKÉ JESKYNĚ, největší podzemní kaňon na světě, soustava propojených podzemních jeskyní (UNESCO) nebo POSTOJENSKÁ JESKYNĚ, největší krápníková jeskyně v Evropě, turistika, vyhlídky, propasti nebo celodenní relax u Bohinjského jezera, možnost zapůjčení loďky.


6. den zájezdu Lanovkou na planinu pod horou Vogel (1922 m), hřebenová túra s výhledem na Bohinjské jezero ( různé varianty náročnosti) odpolední relaxace a procházky okolo jezera, variantně samostatné putování vesničkami v blízkosti Ribčev Laz nebo turistika – romantická soutěska Mostnica či celodenní pobyt u jezera, možnost půjčení loďky, ochutnávky sýra.


7. den zájezdu Romantický výlet lodí po Bohinjském jezeře, variantně turistika, malebná soutěska Pokljuka, lázeňské letovisko BLED s majestátním hradem nad jezerem, plavba po jezeře či cesta kolem jezera. Fakultativně možnost večeře, večer odjezd do ČR.


8. den zájezdu Návrat v dopoledních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000