crosssearch

Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské...

Konečná cena za osobu od: 5 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek Miramare Maxmiliána Mexického, bratra císaře Františka Josefa I.

Program zájezdu:
1.den (st): Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.


2.den (čt): PERLY JULSKÝCH ALP - romantická soutěska VINTGAR, prohlídka nejlepšího slovinského letoviska BLED s majestátním hradem na skále vysoko nad Bledským jezerem. BOHINJSKÉ JEZERO, výjezd lanovkou na vrchol VOGEL s krásnými výhledy na Julské Alpy s jejich dominantou Triglavem, vodopády SAVICE.


3.den (pá): OKRUH TRIGLAVSKÝM PARKEM - horský amfiteátr Špikova skupina, VRŠIČ - nejvýše položený slovinský průsmyk, SOČA a její pramen, přejezd do Itálie přes sedlo PREDEL, zastávka u krásného PREDELSKÉHO JEZERA, nejhezčí partie italských Julských Alp ve FUSINE.


4.den (so): SLOVINSKÝ KRAS A JADRAN: Ve Slovinsku se nachází více než 7000 jeskyní. Prohlídka POSTOJENSKÝCH JESKYNÍ - krápníková výzdoba, jízda podzemním vláčkem, koncertní dvorana, 20 km podzemních chodeb. Italské přístavní město TERST a zámek MIRAMARE s překrásným parkem. Noční přejezd.


5.den (ne): Příjezd do Prahy v časných ranních hod.

Ubytování: v hotelu ve 2 lůžk. pokojích


Cena zahrnuje:

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autokarem
* průvodce
* 2x nocleh v hotelu
* 2x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000