crosssearch

Slovinsko - hory, jezera a moře

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Krása nedotčené přírody Julských Alp v podobě vodopádů, soutěsek, jezer, pramenů a krasových jeskyní v kombinaci s koupáním v Jadranu nebo alespoň v mořských lázních Laguna. Řada památek UNESCO i procházkou podél slovinských jezer Bohinj a Bled, starými městy, hrady, dobrým...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách, transfer přes Rakousko.
2. den: Perly Julských Alp: ranní kouzelná krajina slovinsko-italských jezer Laghi di Fusine, toulky údolím Tamar k vodopádům, skokanské můstky Planica, turistika k pramenu Nadiža nebo vodopád Crna voda, prameny Sávy Dolinky, Kranjska Gora a gastronomické speciality, turistika v soutěsce Vintgar (1.400 m dlouhá), letovisko Bled s majestátním hradem Bled vysoko nad Bledským jezerem, procházka podél jezera, Titova vila.
3. den: Triglavský národní park a jezero Bohinj, turistika podél největšího slovinského vodopádu Savica (72 m), fakult.lanovkou na Vogel, výhledy na Bohinjské jezero a kouzelná hřebenová turistika – různé typy náročnosti, variantně Stara Fužina, Ribčev Laz, místní kostelík a ochutnávka sýra a procházka korytem řeky Mostnice nebo variantně plavba lodí po jezeře Bohinj a procházka podél jezera.
4. den: Škofja Loka, staré městečko, kulturní památka Slovinska a hrad Loški grad, kdysi správní sídlo biskupů z Freisingu, Postojenské jeskyně, největší krápníkové jeskyně Evropy, jízda podzemním vláčkem, koncertní dvorana, 20 km podzemních chodeb, (macarát jeskynní), návštěva romantického „loupežnického hradu“ ve skalách Predjamski grad, cesta na pobřeží moře, ubytování, hotel s možností koupání v mořském parku Laguna, individuálně večerní procházka do Portorože.
5. den: Dopolední koupání ve slaných hotelových bazénech v Laguně nebo prohlídka starobylého přístavu Piran, náměstí v benátském stylu, unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO) 11 propojených podzemních jeskyní, propadlá údolí a přírodní mosty, procházka s výhledy přes propast. Lublaň, prohlídka hlavního města Slovinska, odkaz stavitele J. Plečnika, hrad a kouzlo uliček. Možnost večeře, odjezd zpět do ČR.
6. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000