crosssearch

Slovinsko - hory a moře

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Krása nedotčené přírody Julských Alp v podobě vodopádů, jezer, horských cest posetých alpinkami a krasových jeskyní v kombinaci s koupáním v Jadranu nebo alespoň v mořských lázních Laguna. To vše nás čeká ve Slovinsku a navíc mořské lázně v ceně.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Slovinsko - hory a moře

1. den zájezdu Odjezd z ČR ve večerních hodinách, transfer přes Rakousko.


2. den zájezdu Perly Julských Alp – kouzelná krajina slovinsko-italských jezer Laghi di Fusine, toulky údolím Tamar k vodopádům, PLANICA (skokanské můstky), pramen Nadiža nebo Crna voda, prameny Sávy Dolinky, NP KRANJSKA GORA a gastronomické speciality, turistika v soutěsce Vintgar (1400 m dlouhá), letovisko BLED s majestátním hradem vysoko nad Bledským jezerem, procházka podél jezera, Titova vila.


3. den zájezdu TRIGLAVSKÝ NÁRODNÍ PARK a JEZERO BOHINJ - turistika podél největšího slovinského vodopádu Savica (72 m), fakult. lanovkou na Vogel, výhledy a kouzelná hřebenová turistika dle náročnosti, variantně STARA FUŽINA, RIBČEV LAZ, místní kostelík a ochutnávka sýra, procházka korytem řeky Mostnice, variantně plavba lodí po jezeře Bohinj a procházka podél jezera.


4. den zájezdu ŠKOFJA LOKA, staré městečko, kulturní památka Slovinska a hrad Loški grad, kdysi správní sídlo biskupů z Freisingu, jeskyně slovinského krasu Postojenské jeskyně (UNESCO), největší krápníkové jeskyně Evropy, jízda podzemním vláčkem, koncertní dvorana, 20 km podzemních chodeb, návštěva hradu ve skalách Predjamski grad, cesta na pobřeží moře, ubytování s možností koupání v mořském parku Laguna, individuálně večerní procházka do Portorože.


5. den zájezdu Dopolední koupání ve slaných hotelových bazénech Laguna nebo prohlídka starobylého přístavu PIRAN, náměstí v benátském stylu, unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO), 11 propojených podzemních jeskyní, propadlá údolí a přírodní mosty, procházka s výhledy přes propast. LJUBLJANA - prohlídka hlavního města Slovinska, odkaz stavitele J. Plečnika, hrad a kouzlo uliček a možnost večeře, noční přejezd.


6. den zájezdu Návrat v ranních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000