crosssearch

Putování a relaxace v Julských Alpách

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Program zájezdu 1 den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, transfer přes Rakousko. 2.den: Příjezd do Lublaně, prohlídka hlavního města Slovinska, odkaz architekta J. Plečnika, turistika v soutěsce Vintgar, nejvyšší vodopád ve Slovinsku na bájné řece Savici (72 m),...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1 den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, transfer přes Rakousko.

2.den: Příjezd do Lublaně, prohlídka hlavního města Slovinska, odkaz architekta J. Plečnika, turistika v soutěsce Vintgar, nejvyšší vodopád ve Slovinsku na bájné řece Savici (72 m), ubytování u jezera a večerní procházka.

3.den: Triglavský NP: toulky údolím Tamar, skokanské můstky v Planici, pramen řeky Nadiža, Kranjská Gora, prohlídka srdce Triglavského NP, turistika k prameni řeky Sávy, večer odpočinek nebo procházka podél jezera a koupání.

4.den Celodenní turistika do srdce NP k Triglavským jezerům do Doliny Sedmera jezera přes Černé jezero (převýšení cca 1.000 m, možnost méně náročné túry k Černému jezeru). Pro horaly možnost ubytování v horské chatě u jezera s večeří (rezervace 30EUR nutná předem) a 5. den celodenní individuální turistika, návrat kouzelnou krajinou či výstup na Triglav, návrat večer do hotelu.

5.den: Fakultativní výlet do Slovinského krasu: Škocjanské jeskyně, největší podzemní kaňon na světě, soustava propojených podzemních jeskyní (UNESCO) nebo Postojenská jeskyně, největší krápníková jeskyně v Evropě, turistika, vyhlídky, propasti, nebo celodenní relax u Bohinjského jezera, možnost zapůjčení kola, loďky nebo zajištění fakult. raftingu.

6.den: Lanovkou na planinu pod horou Vogel (1.922 m), celodenní hřebenová túra s výhledem na Bohinjské jezero, nebo odpolední relaxace a procházky okolo jezera, samostatná turistika v horách a odpočinek v okolí horského hotelu putování vesničkami v blízkosti Ribčev Laz nebo individuální cesta do aquaparku místní dopravou nebo a celodenní pobyt u jezera, možnost půjčení kol nebo loďky.

7.den: Romantický výlet lodí po Bohinjském jezeře, variantně turistika, malebná soutěska Pokljuka, lázeňské letovisko Bled s majestátním hradem nad jezerem, plavba po jezeře či cesta kolem nebo koupání nebo možnost fakult. večeře na rozloučenou, večer odjezd do ČR romantickou krajinou přes lázeňské město Maribor.

8.den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje

dopravu autokarem, 5x ubytování v hotelu* * * ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, 5x bohatou polopenzi, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena neobsahuje

cestovní pojištění, vstupy, jízdenky a lanovky

Příplatky

kompletní pojištění od ČPP a.s. 240Kč/osoba/zájezd, povinný příplatek za jednolůžkový pokoj 2.000 Kč/zájezd, fakultativní výlet 5. den 350 Kč/osoba (min 20 přihlášených osob)

Upozornění a doporučení

doporučená částka na vstupy cca 60 Eur

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000