crosssearch

Perly Slovinska a Istrie s návštěvou Benátek

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Trasa zájezdu: Ljubljana o Postojna o Poreč o Pula o Motovun o Rovinj o Benátky Program: 1. den: odjezd večer. 2. den: ráno po příjezdu do Ljubljaně dopolední prohlídka. Odpoledne návštěva Slovinského krasu a nejkrásnějších krápníkových jeskyní Postojnska jama. Přejezd...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu: Ljubljana o Postojna o Poreč o Pula o Motovun o Rovinj o Benátky Program: 1. den: odjezd večer.

2. den: ráno po příjezdu do Ljubljaně dopolední prohlídka. Odpoledne návštěva Slovinského krasu a nejkrásnějších krápníkových jeskyní Postojnska jama. Přejezd na ubytování na pobřeží Jadranu do Poreče (5 nocí). Večeře a nocleh.

3. den: snídaně. Odpočinek na pláži, koupání. Večeře a nocleh.

4. den: snídaně. Výlet za poznáním Istrie - prohlídka Puly s římským amfiteátrem, pevnosti Motovun a zajímavých přírodních scenérií vnitrozemí. Večeře a nocleh.

5. den: snídaně. Odpočinek na pláži, koupání. Večeře a nocleh.

6. den: snídaně. Odpočinek na pláži, koupání. Možnost fakultativního lodního výletu do Limského fjordu, starobylé Rovinje a na ostrov Crven­i otok s rybím piknikem. Večeře a nocleh.

7. den: snídaně. Odjezd do Benátek a prohlídka nejzajímavějších míst - náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, kostel sv. Jana a Pavla, kanál Grande. Večer odjezd zpět do ČR.

8. den: návrat časně ráno.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000