crosssearch

Letecké víkendy Lublaň a Bled

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Ljubljana o Bled o Bohinjské jezero

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Ljubljana o Bled o Bohinjské jezero

Program

1.den:
odlet do Ljubljani, city tour Ljubljana (autobusem i pěšky). Prohlídka slovinské metropole a centra kultury zahrnuje návštěvu historického jádra. Městu dominuje hrad, z jehož věží je výhled přes celé město až k Juljským Alpám. Uprostřed města na břehu Lublanice je hlavní Prešerenovo náměstí se sochou básníka Franceho Prešerena a jeho múzou Urškou a s barokním kostelem, který je symbolem města, stejně jako Trojmostí (tromostovje), které je dílem známého architekta Jožeta Plečnika. Přejezd k Bledskému jezeru, ubytování, individuální volno, možnost koupání v termálních bazénech. Nocleh.

2.den:
snídaně, dopoledne individuální volno, koupání v termálních bazénech, odpoledne prohlídka města s průvodcem - procházka okolo jezera, návštěva impozantního hradu, fakultativně výlet pletnou (typická plavidlo) na ostrov a kostela na Nebevzetí Panny Marie. Lázeňské město Bled se nachází v podhůří Julských Alp těsně na hranici Triglavského národního parku. Večer fakulatativně návštěva vinného sklípku. Nocleh.

3.den:
snídaně, individuální volno nebo výlet místním autobusem s průvodcem k Bohinjskému jezeru, výjezd lanovkou k chatě Vogel s nádherným výhledem na jezero a Julské Alpy, výstup přes vrchol Globoko na Vogel (1922 m n. m.), zpět k horní stanici lanovky, sjezd lanovkou a návrat do hotelu, možnost koupání v termálních bazénech. Nocleh.

4.den:
snídaně, dopoledne individuální volno - procházka v okolí Bledského jezera. Možnost zapůjčení kol (v okolí jezera jsou krásné cyklostezky), transfer na letiště a odlet do ČR.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000