crosssearch

Krajem ledovcových jezer až k rozpálenému Jadranu

Poznávací zájezdy, Slovinsko (zobrazit na mapě) mapa

Program zájezdu 1. den Odjezd ráno. Průjezd Rakouskem do Slovinska. Příjezd do lázní Bled na břehu stejnojmenného jezera. Lázně s hradem na skalním ostrohu a ostrovním kostelíkem uprostřed jezera byly velmi populární již za Rakouska-Uherska. Ubytování v hotelu Jadran...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu


1. den
Odjezd ráno. Průjezd Rakouskem do Slovinska. Příjezd do lázní Bled na břehu stejnojmenného jezera. Lázně s hradem na skalním ostrohu a ostrovním kostelíkem uprostřed jezera byly velmi populární již za Rakouska-Uherska. Ubytování v hotelu Jadran blízko jezera (popis u zájezdu Julské Alpy a jezera Bled a Bohinj). Večeře. Nocleh.
2. den
Snídaně. Návštěva nejznámější slovinské soutěsky Vintgar s vodopádem Šum. Přejezd k Bohinjskému jezeru – největšímu slovinskému jezeru. Lanovkou pod vrchol Vogel s nádherným výhledem na jezero i nejvyšší slovinskou horu Triglav (2864 m n.m.). Návrat do Bledu, relaxace v hotelovém wellness centru nebo výlet loďkou po jezeře k ostrovnímu kostelíku. Večeře. Nocleh.
3. den
Snídaně. Odjezd do Lublaně – hlavního města Slovinska s atmosférou kamenných uliček a kaváren na nábřeží řeky Lublanica. Panoramatický výhled z věže Lublaňského hradu, prohlídka starého města – katedrála sv. Mikuláše, Trojmostoví arch.Josipa Plečnika i tržnice se sloupořadím vedoucím až k Dračímu mostu. Přejezd do oblasti Karstu a návštěva unikátních Škocjanských jeskyní (UNESCO) s krápníky, jezírky, kaskádami a ponornou řekou Reka. Přejezd k Jaderskému moři. Ubytování v hotelu Žusterna s bazénem a aquaparkem. Večeře. Nocleh.
4. den
Snídaně. Odjezd do malebného městečka Piran se středomořskými uličkami, středověkými hradbami a výhledem na jadranské pobřeží, prohlídka. Plavba lodí k Sečoveljským salinám v Piranském zálivu s návštěvou muzea o těžbě mořské soli. Poté přejezd do lázeňského letoviska Portorož proslaveného parky s růžovými keři, procházka. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.
5. den
Snídaně. Prohlídka historického Koperu, města s úzkými uličkami, paláci a námořním přístavem. Odpoledne zastávka u románského kostelíku Hrastovlje s opevněním a freskami z 15.století. Poté návštěva legendárního hřebčína v Lipici se strhující přehlídkou jezdeckého umění, hřebčín v minulosti choval lipicány pro vídeňský císařský dvůr. Odjezd do ČR. Návrat v pozdních večerních až nočních hodinách.

Cena zahrnuje

4 noci s polopenzí v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), vstup do hotelového wellness centra v Bledu i aquaparku Žusterna u moře, dopravu luxusním autobusem, průvodce, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy

100 Eur.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000