crosssearch

Julskými Alpami po Smaragdové stezce

Poznávací zájezdy, Slovinsko

Program zájezdu 1. den Odjezd ráno. Průjezd Rakouskem do italské části Julských Alp. Procházka podél ledovcových jezer Laghi di Fusine. Na další cestě zastávka u Lago di Predil. Průjezd průsmykem Predel do Slovinska. Ubytování v Alphotelu (sauna, vířivka a fitness) v Bovci...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den

Odjezd ráno. Průjezd Rakouskem do italské části Julských Alp. Procházka podél ledovcových jezer Laghi di Fusine. Na další cestě zastávka u Lago di Predil. Průjezd průsmykem Predel do Slovinska. Ubytování v Alphotelu (sauna, vířivka a fitness) v Bovci pod masivem Kaninu, v hotelu pěkná sauna. Večeře. Nocleh.
2. den

Snídaně. Odjezd do údolí Trenta. Vycházka k prameni smaragdové řeky Soča v Triglavském národním parku. Návrat údolím Trenta a odbočka k vojenské pevnosti Kluže z napoleonských válek. Odpoledne výjezd lanovkou z Bovce pod masiv Kaninu s nádherným rozhledem. Výstup okolo skalního okna k horské chatě P.Skalarja. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.
3. den

Snídaně. Odjezd do Mostu na Soči nad soutokem Soče a Idrijce. Prohlídka partyzánské nemocnice Franja (UNESCO) - unikátní památka z 2.světové války, tajně vybudovaná v úzké soutěsce mezi skalami. Procházka v Tolminské soutěsce, divoké říční koryto lemují pozoruhodné skalní útvary. Na cestě zpět zastávka v Kobaridu u pyramidového monumentu padlých italských vojáků. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.
4. den

Snídaně. Výjezd do nejvyššího průsmyku v Julských Alpách – Vršič (1611 m n.m.) mezi Mojstrovkou a Prisojnikem, při sjezdu zastávka u tzv. Ruské kaple. Přes Kranjskou Goru do přírodní rezervace Zelenci s pozoruhodným zeleným jezerem, jehož teplota ani v létě nepřekračuje 5°C. Odpoledne vycházka k vodopádu Martuljek pod masivem Špiku. Na závěr návštěva pohádkově vyhlížejícího Bledského jezera s romantickým ostrůvkem a hradem na skalním ostrohu. Odjezd do ČR. Návrat v pozdních večerních až nočních hodinách.

Cena zahrnuje

3 noci s polopenzí v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV), dopravu luxusním autobusem, mapu Slovinska, průvodce, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy

30 Eur.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000