crosssearch

Julské Alpy a jezera Bled a Bohinj

Poznávací zájezdy, Slovinsko (zobrazit na mapě) mapa

Program zájezdu 1. den Odjezd ráno. Průjezd Rakouskem do Slovinska. Příjezd do proslulých lázní Bled u stejnojmenného jezera, lázně byly velmi populární již za Rakouska-Uherska. Ubytování v hotelu Jadran u jezera. V ceně ubytování je vstup do krytého centra s bazény a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den
Odjezd ráno. Průjezd Rakouskem do Slovinska. Příjezd do proslulých lázní Bled u stejnojmenného jezera, lázně byly velmi populární již za Rakouska-Uherska. Ubytování v hotelu Jadran u jezera. V ceně ubytování je vstup do krytého centra s bazény a vířivkami v hotelu Golf (100 metrů od hotelu). Snídaně jsou přímo v hotelu Jadran, večeře v restauraci čtyřhvězdičkového hotelu Grand Hotel Toplice (50 metrů od hotelu). Večeře. Nocleh.
2. den
Snídaně. Odjezd k Bohinjskému jezeru. Okruh okolo jezera, cestou krásný barokní kostel sv.Ducha. Od konce jezera výstup k chatě Koča pri Savici a dále k nejznámějšímu slovinskému vodopádu Savica. Sestup zpět k jezeru, lodní výlet po průzračně čistém jezeře s výhledy na okolní hory. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.
3. den
Snídaně. Odjezd na náhorní planinu Pokljuka. Přes planinu Javornik k chatě Blejska koča na planině Lipanca. Výstup na vrchol Debela Peč (2014 m n.m.) s nádherným výhledem na Triglav a další vrcholy Julských Alp. Sestup a přechod k autobusu na Rudno Polje. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.
4. den
Snídaně. Odjezd k Bohinjskému jezeru. Gondolovou lanovkou ke Skihotelu Vogel, vynikající vyhlídková terasa nad Bohinjským jezerem. Dále sedačkovou lanovkou na Orlovu Glavu (1682 m n.m.). Výstup přes Visoki Orlov Rob na hřeben a po hřebeni až na vrchol Rodica (1966 m n.m.), panoramatické rozhledy na Julské Alpy včetně nejvyššího vrcholu Triglav. Sestup k lanovce. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh
5. den
Snídaně. Odjezd k soutěsce Vintgar. Vycházka skalnatou soutěskou s mohutnými peřejemi, křišťálově průzračnou vodou a vodopádem. Odpoledne okruh okolo Bledského jezera s kostelíkem na ostrově a hradem na skalním ostrohu v pozadí. Možnost prohlídky hradu a plavby na ostrov. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.
6. den
Snídaně. Odjezd do Staré Fužiny, krátký výstup na Peč s jedním z nejkrásnějších pohledů na Bohinjské jezero. Sestup zpět. Poté proti toku Mostnice až do doliny Voje. Malebnost doliny zvyšuje množství seníků a vodopád Mostnički slap. Večer odjezd do ČR.
7. den
Návrat časně ráno.

Cena zahrnuje

5 nocí s polopenzí v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV), dopravu luxusním autobusem, průvodce, mapu Slovinska, komplexní pojištění.

Minimální výměna na vstupy

30 Eur.
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000