crosssearch

TRENČIANSKÉ TEPLICE - HARMANECKÉ KRÁPNÍKOVÉ JESKYNĚ - ZVOLEN - ČIERNOHORSKÁ ŽELEZNICA - POPRAD - STARÝ SMOKOVEC - ŠTRBESKÉ PLESO - BEŠEŇOVÁ - STARÁ BYSTRICA - VYCHYLOVKA

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

TRENČIANSKÉ TEPLICE - HARMANECKÉ KRÁPNÍKOVÉ JESKYNĚ - ZVOLEN - ČIERNOHORSKÁ ŽELEZNICA - POPRAD - STARÝ SMOKOVEC - ŠTRBESKÉ PLESO - BEŠEŇOVÁ - STARÁ BYSTRICA - VYCHYLOVKA

1. den:

Večer odjezd z ČR (odjezdová místa: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Brno), noční přejezd na Slovensko.

2. den:

Příjezd ráno do Trenčianských Teplic jízda unikátní elektrickou úzkorozchodnou dráhou z Trenčianských Teplic do Trenčianskej Teplej, dále autobusem přesun do Turčianských Teplic: vlakem přes Dolní Štubňu Harmanec do Banské Bystrice, návštěva Harmanecké krápníkové jeskyně a odjezd přes Banskou Bystrici do Zvolena, nocleh v hotel Poľana ***, v centru města na náměstí.

3. den:

Zvolen (exkurze v železničním depu), Čiernohronská železnica (lesní úzkokolejka) - trať v Čiernom Balogu, Chvatimech (začátek úzkokolejky, Čierny Balog, 11:00 Vydrovo-skanzen, přes hřiště 2 km, muzeum, dále autobusem do Červené Skály, vlakem: Červená Skala Mlynky (spirálově stoupající tunel nad Telgártem - Telgárská slučka), Poprad - nocleh v hotelu Satel***, možnost návštěvy Aquacity (termální aquapark se 20% slevou na individuální vstupné).

4. den:

Poprad - (exkurze v železničním depu), autobusem do Starého Smokovce, výjezd pozemní lanovkou na Hrebienok, dolu možnost jízdy na koloběžkách, vlakem na Štrbské Pleso (1.355 m n. m. nejvýše položená železniční zastávka bývalého Československa), procházka kolem jezera, odpoledne zubačkou Štrbské Pleso Štrba, Bešeňová, nocleh Bešeňová hotel Bešeňová ***+, možnost koupání v termálních bazénech.

5. den:

Oravská Lesná, trať: železnice Tanečník Beskyd, Stará Bystrica: orloj, odpoledne Vychylovka: skanzen, doprovodný gastronomický program: Kuchyňa starých materí, po jeho skončení non-stop do ČR, příjezd v nočních hodinách, popř. v brzkých ranních hodinách následující den.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000