crosssearch

Slovensko: Manínska Tiesňava - Strečno - VYSOKÉ TATRY - TATRANSKÁ LOMNICA - ŠTRBSKÉ PLESO - NÍZKE TATRY - CHOPOK

Konečná cena za osobu od: 3 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
Poznávací zájezd: Slovensko: Manínska Tiesňava - Strečno - VYSOKÉ TATRY - TATRANSKÁ LOMNICA - ŠTRBSKÉ PLESO - NÍZKE TATRY - CHOPOK

1. den:
V ranních hodinách odjezd z ČR. Průjezd soutěskou k Manínské Tiesňave. Poté prohlídka zříceniny hradu STREČNO - národní kulturní památka. Plavba po vorech na Váhu - sedmikilometrová plavba při které se naskytnou neopakovatelné pohledy na úžinu spolu se Starým hradem, hradem Strečno, železničními mosty i tunely a nádhernou přírodu Malé Fatry. Poté prohlídka nejzachovalejší rezervace lidové architektury na Slovensku VLKOLÍNCE (UNESCO). Večer možnost relaxace v termálních lázních Bešeňová. Nocleh.

2. den:
Po snídani VYSOKÉ TATRY - výjezd lanovkou z Tatranské Lomnice na Skalnaté pleso. Ze Skalnatého plesa lehká túru kolem vodopádů Studeného potoka na Hrebienok a potom do Starého Smokovce. Odpoledne návštěva nejvýše položené tatranské osady ŠTRBSKÉ PLESO - procházka kolem stejnojmenného jezera a prohlídka tzv. areálu snů s vyhlášenými skokanskými můstky. Na zpáteční cestě zastávka v místní salaši s proslulou výrobou místních ovčích sýrů. Přejezd na ubytování v Popradu. Nocleh.

3. den:
Po snídani NÍZKÉ TATRY - návštěva nejkrásnější a nejznámější Demänovské doliny s prohlídkou Demänovské jaskyně Slobody. Poté výjezd lanovkou z Jasné na vrchol CHOPKU (2.024 m) - úchvatný výhled na celé Tatry. Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000