crosssearch

Termální Lázně Podhájská - Autobusem - Jednodenní Zájezd

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Program zájezdu 1. den: V ranních hodinách přejezd na Slovensko do Podhájské, která si vysloužila označení "slovenské Mrtvé moře" díky obdobnému chemickému složení místních pramenů. Slaná termální voda působí přímo zázračně na revmatická onemocnění,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

 
1. den: 

V ranních hodinách přejezd na Slovensko do Podhájské, která si vysloužila označení "slovenské Mrtvé moře" díky obdobnému chemickému složení místních pramenů. Slaná termální voda působí přímo zázračně na revmatická onemocnění, bolesti zad a kloubů, cévní nemoci, ekzémy, průdušková onemocnění a nemoci dýchacích cest. Teplota vody ve venkovním sedacím bazénu je 38°C. V areálu budete mít možnost stravování, využití masáží, perličkových koupelí  a elektroléčby. Od roku 2013 je v provozu nový krytý zážitkový komplex s bazény, Římsé lázně a saunový svět. S naší CK uplatníme 10% SLEVU na vstupném!

 

Příplatky na místě: záloha na skříňku: 3,5 EUR, vstup do lázní: venkovní - dospělí: 3 EUR/hod (3-4 hodiny pobytu), děti 3-15 let: 1,5 EUR/hod, děti do 3 let vstup ZDARMA, osoby se ZTP: 2,5 EUR/hod, kombinované vstupy do kryté části od 11 EUR. 

 

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, služby průvodce. 

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000