crosssearch

Tatranské Matliare jsou ideálním východiskem pro méně náročné vycházky po lesních cestách a výlety např. do Tatranské Kotliny nebo Tatranské Lomnice, ale i pro vysokohorské túry např. do Zeleného plesa nebo na Kopské sedlo. V nedaleké Tatranské Lomnici se nachází nástupní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tatranské Matliare jsou ideálním východiskem pro méně náročné vycházky po lesních cestách a výlety např. do Tatranské Kotliny nebo Tatranské Lomnice, ale i pro vysokohorské túry např. do Zeleného plesa nebo na Kopské sedlo. V nedaleké Tatranské Lomnici se nachází nástupní stanice kabinové lanovky na Skalnaté pleso s možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. Okolí nabízí vhodné trasy pro cykloturistiku. Vysokohorské klimatické podmínky příznivě působí na organismus člověka a mají léčivé účinky při onemocnění dýchacích cest.


Program s delegátem :
Nejen během autobusových výletů, ale během celého pobytu je klientům k dispozici delegát, který bude organizovat společný zábavný program pro rozptýlení a aktivní strávení pobytu. Nad rámec autobusových výletů se tak zájemci mohou zúčastnit společné turistiky v Tatranském národním parku, turnaje v minigolfu, kuželkách apod.


Hotel HUTNÍK II. **

Popis a poloha: Hotel Hutník II. nabízí klientům rozsáhlé služby. Hotelovým hostům je k dispozici krytý bazén (15x6m, teplota cca 28°C), sauna, fitnesscentrum, tělocvična, relaxační centrum poskytující klasické a podvodní masáže, hydromasáže, solárium, stolní tenis, biliard, minigolf a kuželky. Klienti mohou využít půjčovnu kol (cca 250,- Sk/ den). Na nonstop recepci je k dispozici směnárna a pronájem trezorů. Ke stravování i posezení slouží 2 restaurace a 2 denní bary.
Hotel Hutník II. se nachází v krásném a klidném prostředí, pod úpatím Lomnického štítu, necelé 2km od Tatranské Lomnice a je vhodným východiskem pro túry do východní části Vysokých Tater.

Pokoje: Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV se sat. a telefonem. Všechny pokoje mají balkon. Na recepci lze zdarma zapůjčit vysoušeč vlasů.

Stravování: V ceně je polopenze, snídaně formou bufetu a večeře servírované formou výběru ze 4-5 menu.

Program zájezdu:
1.den (po): Možnosti výletů Pro zpříjemnění pobytu nabízíme klientům za poplatek 500,- Kč balíček 3 velmi zajímavých výletů doprovázených naším delegátem. Výlety se realizují v souladu s procedurami. 1. výlet: termální lázně Vyšné Ružbachy, Belanská jeskyně.

2. výlet: historické město Kežmarok, termální lázně Vrbov.

3. výlet: Štrbské Pleso, Smokovce, Tatranská Lomnice - okruh po nejznámějších tatranských středisek, návštěva Tatranského muzea. Cestou na Slovensko se zastavuje na krátkou prohlídku u hradu Strečno. Program s delegátem Nejen během autobusových výletů, ale během celého pobytu je klientům k dispozici delegát, který bude organizovat společný zábavný program pro rozptýlení a aktivní strávení pobytu. Nad rámec autobusových výletů se tak zájemci mohou zúčastnit společné turistiky v Tatranském národním parku, turnaje v minigolfu, kuželkách apod.

Cena zahrnuje :

* poj. léčebných výloh a storna
* 6x ubytování
* 6x polopenzi
* relaxační program
* dopravu autobusem
* služby delegáta

Cena nezahrnuje:

* 6x oběd (příplatek: 1200 Kč)

Fakultativně :

* balíček výletů (příplatek: 500 Kč)
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000