crosssearch

Slovenský kras a maďarské termály

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Porovnejte krásu Slovenského krasu, maďarského NP Aggteleg a Bukových hor, potěšte se kouzelnou krásou jeskyní na těle i na duchu, k tomu sklenka tokajského vína… Program zájezdu: 1.den (po): Odjezd z Prahy ráno, BOJNICE, zastávka na koupání, ubytování v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Porovnejte krásu Slovenského krasu, maďarského NP Aggteleg a Bukových hor, potěšte se kouzelnou krásou jeskyní na těle i na duchu, k tomu sklenka tokajského vína…

Program zájezdu:
1.den (po): Odjezd z Prahy ráno, BOJNICE, zastávka na koupání, ubytování v bývalém báňském městě ROŽŇAVA, večeře a posezení v hotelovém baru s tancem.


2.den (út): DOBŠINSKÁ LEDOVÁ JESKYNÉ, unikátní národní přírodní památka nebo Ochtinská aragonitová jeskyně (UNESCO), BETLIAR, jeden z nejkrásnějších kaštelů na Slovensku, anglický park s japonským mostem, toulky kouzelnou oborou, večerní Rožňava.

 

Porovnejte krásu Slovenského krasu, maďarského NP Aggteleg a Bukových hor, potěšte se kouzelnou krásou jeskyní na těle i na duchu, k tomu sklenka tokajského vína…


3.den (st): Turistika divokou krasovou ZÁDIELSKOU DOLINOU: naučná stezka podél potoka (2 hod.) nebo náročnější s hřebenovkou (5 hod.), posezení v kolibě, pevnost KRÁSNÁ HÔRKA, muzeum Andrássyovců.


4.den (čt): Pocta slovenskému a maďarskému krasu: turistika k propasti SILICKÁ LADNICA, krápníková jeskyně DOMICA, plavba po podzemní řece, naleziště raka jeskynního a sídliště pravěkého člověka, přejezd do maďarského AGGTELECKÉHO NÁRODNÍHO PARKU (UNESCO), možnost návštěvy části jeskynního systému Baradla, MISKOLC-TAPOLCA, ubytování, koupání v jeskynních termálních lázních BARLANGFÜRDÖ, slavnostní večeře s vínkem.


5.den (pá): Cesta vláčkem do NP BUKOVÉ HORY s lehkou turistikou, jezero Hámor v LILLAFÜREDU, fakult. exkurze a oběd na pstruží farmě, hrad DIÓSGYŐR, termální lázně BARLANGFÜRDÖ TAPOLCA nebo aquapark, večeře v čárdě.


6.den (so): Podél řeky Bodrog a Zemlínských vrchů do městečka v zeleni SÁROSPATAK, významné centrum maďarské kultury, hrad rodu Rákocziů, Makoveczova architektura, cesta za vínem do Tokajských vrchů, vinohrady a soutok řek Tisza a Bodrog.TOKAJ - vinný sklep a ochutnávka královského vína, večeře a noční přejezd.


7.den (ne): Návrat do ČR ráno.

Ubytování : hotel/pension


Cena zahrnuje :

* pojištění léč. výloh a storna
* dopravu autobusem
* 5x ubytování (3x hotel v Rožnavě, 2x rodinný pension v Miskolci)
* 4x polopenze
* vedoucí zájezdu

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000