crosssearch

Slovensko - lázně Piešťany

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Světoznámé lázeňské město Piešťany s více než dvousetletou tradicí leží v jihozápadní části Slovenska v malebném údolí řeky Váh. Podél levého břehu řeky se v parku rozprostírá lázeňský ostrov (Kúpelový ostrov) se svými termálními prameny, lázeňskými domy a kolonádou. Lázně v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Světoznámé lázeňské město Piešťany s více než dvousetletou tradicí leží v jihozápadní části Slovenska v malebném údolí řeky Váh. Podél levého břehu řeky se v parku rozprostírá lázeňský ostrov (Kúpelový ostrov) se svými termálními prameny, lázeňskými domy a kolonádou. Lázně v Piešťanech jsou proslaveny nejen termální léčivou vodou vyvěrající o teplotě 75°C a účinky piešťanského sirného bahna, které se aplikuje formou zábalů, ale i příjemným klimatickým prostředím s největším počtem slunečných dní ve střední Evropě. Pobyt v lázních je vhodný při léčbě pohybového a nervového ústrojí, jako jsou revmatická onemocnění, osteoporóza, poúrazové a pooperační stavy a nervová onemocnění. Město Piešťany je jedním z nejvýznamnějších center kulturního a společenského života na Slovensku. V průběhu celého roku, ale hlavně v letních měsících se zde pořádají nejrozmanitější kulturní programy.

Ubytování: Penzion HELLENE*** Popis a poloha: Nově postavený komfortní penzion Hellene s kvalitním wellness centrem je vhodný pro náročné klienty. Nachází se v klidné části města, cca 500m od jezera Slňava a cca 30 min. chůze od centra a Kúpelového ostrova. Do centra lze dojít příjemnou procházkou, příp. využít autobus MHD, který zastavuje blízko penzionu. Bezprostřední okolí penzionu nabízí řadu sportovních možností (tenisové kurty, squash, bowling). Součástí penzionu je venkovní bazén, vnitřní bazén s protiproudem, finská sauna, fitness, rekondiční stroje slen-der life, relaxační centrum poskytující masáže, zábaly, koupele apod. Ke stravování slouží příjemná restaurace, k posezení kavárna. Ubytování: Komfortní a moderní pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, minibarem, TV se sat., rádiem a možností internetového připojení. Některé pokoje mají balkon.

Stravování: V ceně je polopenze formou bufetu.

Relaxační program v ceně: - vstup do venkovního bazénu, - vstup do vnitřního bazénu, - vstup do fitness, - 4x klasickou masáž 15 min., - 2x hydromasáž 20 min., - 2x zábal sopečným pískem 20 min., - 2x cvičení slender life 30 min. nebo další 2 zábaly dle výběru,

*Výlety u zájezdů (8.6. - 14.6. a 31.8. - 6.9.):

1. výlet: Romantický zámek Bojnice, termální lázně Bojnice, ZOO.

2. výlet: Čachtický hrad a muzeum Čachtické paní, hrad Beckov, jeden z nejznámějších a nejhezčích slovenských hradů, postavený na 60m vysoké vápencové skále, město Trenčín s historickým centrem a zachovalým hradem. Procedury na Kúpelovém ostrově Kromě procedur realizovaných přímo v penzionu Hellene je možné zkusit relaxační služby na Kúpelovém ostrově v centru Piešťan. Procedury si platí klienti na místě. Po předložení kartičky zdravotního pojištění v ČR mají klienti slevu. Na ostrově je i veřejné termální koupaliště Eva.

Bahnisko - bazén s přírodním dnem, které tvoří 10-30cm hrubá vrstva původního piešťanského sirného bahna, přes kterou pronikají přírodní vývěry termální minerální vody o teplotě 39-40°C.

Zrkadlisko - bazén naplněný přírodní termální sirnou minerální vodou s teplotou 38°C. Soľná jaskyňa

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000