crosssearch

Přírodní krásy, termální lázně a památky Slovenska

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Týdenní pobyt v oblasti Liptova v Liptovských liečebných kúpelích Lúčka je spojen s poznáváním nejkrásnějších míst této části Slovenska. Vysoké a Nízké Tatry, Chočské vrchy a Sulovské skály patří k nejkrásnějším pohořím na Slovensku. Opakem k turistickým...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Týdenní pobyt v oblasti Liptova v Liptovských liečebných kúpelích Lúčka je spojen s poznáváním nejkrásnějších míst této části Slovenska. Vysoké a Nízké Tatry, Chočské vrchy a Sulovské skály patří k nejkrásnějším pohořím na Slovensku. Opakem k turistickým vycházkám v horách bude poznávání kulturních a architektonických památek v Liptově a na Oravě. Poznávací části porgramu jsou příjemně kombinovány s možností odpočinku v různých lázeňských a termálních komplexech, jako je Bešeňová nebo Oravice.

Program zájezdu:
1.den (ne): Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Zastávka v TRENČÍNĚ - místo zimního tábora římských legií za císaře Marca Aurelia. Nejvýznamnější památkou je Trenčínský hrad, založený již v 11. stol. Příjezd na místo ubytování.


2.den (po): Celodenní výlet do oblasti NP VELKÁ FATRA: Ružomberok - výjezd lanovkou na Malino Brdo, pěší přechod přes VLKOLÍNEC (horská osada zapsaná na seznamu UNESCO, žijící skansen). Odpoledne koupání v termálních lázních BEŠEŇOVÁ - pestrobarevné travertinové terasy podobající se podstatně známějším v Yellowstonském NP, je zde také celoročně fungující termální koupaliště.


3.den (út): Celodenní výlet na ORAVU: ORAVSKÝ HRAD - monumentální dílo středověké pevnostní architektury stojí na vysoké vápencové skále. Rekreační oblast ORAVSKÉ PŘEHRADY. Termální koupele v ORAVICI v podhůří Roháčů nebo, v případě hezkého počasí v Oravské přehradě.


4.den (st): Výlet do NP NÍZKÉ TATRY: DÄMENOVSKÁ LEDOVÁ JESKYNĚ - jeskynní systém s 30 km prozkoumaných jeskynních chodeb byl vytvořen říčkou Dämenovkou. Výjezd lanovkou na CHOPOK, v případě hezkého počasí pro zdatné hřebenová túra na nejvyšší horu Nízkých Tater ĎUMBIER.


5.den (čt): Polodenní výlet do CHOČSKÝCH VRCHŮ: Turistika v krásné vápencové oblasti Prosiecké doliny. Odpoledne možnost koupání v termálních lázních LIPTOVSKÝ JÁN.


6.den (pá): Výlet do oblasti NP VYSOKÉ TATRY: Výjezd lanovkou na SKALNATÉ PLESO. Přechod části Tatranské magistrály na BRNČÁLOVU CHATU, cestou výhledy na vápencové Belianské Tatry, sestup Dolinou Kežmarskej Bielej Vody do Tatranských Matliarov. Pro zájemce možnost výjezdu lanovkou ze Skalnatého plesa na Lomnický štít.


7.den (so): SÚLOVSKÉ SKÁLY - krátká vycházka. LIETAVA - zříceniny rozsáhlého hradu. Koupání v termálním koupališti RÁJECKÉ TEPLICE. Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.

Ubytování : ázeňský dům


Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* doprava autokarem
* průvodce
* 6x ubytování v lázeňském domě (2L pokoje)
* 6x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000