crosssearch

Světoznámé lázeňské město Piešťany s více než dvousetletou tradicí leží v jihozápadní části Slovenska v malebném údolí řeky Váh. Podél levého břehu řeky se v parku rozprostírá lázeňský ostrov (Kúpelový ostrov) se svými termálními prameny, lázeňskými domy a kolonádou....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Světoznámé lázeňské město Piešťany s více než dvousetletou tradicí leží v jihozápadní části Slovenska v malebném údolí řeky Váh. Podél levého břehu řeky se v parku rozprostírá lázeňský ostrov (Kúpelový ostrov) se svými termálními prameny, lázeňskými domy a kolonádou. Lázně v Piešťanech jsou proslaveny nejen termální léčivou vodou vyvěrající o teplotě 75°C a účinky piešťanského sirného bahna, které se aplikuje formou zábalů, ale i příjemným klimatickým prostředím s největším počtem slunečných dní ve střední Evropě. Pobyt v lázních je vhodný při léčbě pohybového a nervového ústrojí, jako jsou revmatická onemocnění, osteoporóza, poúrazové a pooperační stavy a nervová onemocnění. Město Piešťany je jedním z nejvýznamnějších center kulturního a společenského života na Slovensku. V průběhu celého roku, ale hlavně v letních měsících se zde pořádají nejrozmanitější kulturní programy.

Relaxační program v ceně: - vstup do venkovního bazénu,
- vstup do vnitřního bazénu,
- vstup do fitness,
- 4x klasickou masáž 15 min.,
- 2x hydromasáž 20 min.,
- 2x zábal sopečným pískem 20 min.,
- 2x cvičení “slender life” 30 min. nebo další 2 zábaly dle výběru,
- 1x gelový zábal 20 min.,
- 1x bahenní zábal 20 min.

Ubytování:
Penzion HELLENE***
Popis a poloha: Nově postavený komfortní penzion Hellene s kvalitním wellness centrem je vhodný pro náročné klienty. Nachází se v klidné části města, cca 500m od jezera Slňava a cca 30 min. chůze od centra a Kúpelového ostrova. Do centra lze dojít příjemnou procházkou, příp. využít autobus MHD, který zastavuje blízko penzionu. Bezprostřední okolí penzionu nabízí řadu sportovních možností (tenisové kurty, squash, bowling).
Součástí penzionu je venkovní bazén, vnitřní bazén s protiproudem, finská sauna, fitness, rekondiční stroje “slender life”, relaxační centrum poskytující masáže, zábaly, koupele apod. Ke stravování slouží příjemná restaurace, k posezení kavárna.
Ubytování: Komfortní a moderní pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, minibarem, TV se sat., rádiem a možností internetového připojení. Některé pokoje mají balkon.
Stravování: V ceně je polopenze formou bufetu.

Výlety u zájezdů (9.6.–15.6. a 1.9.–7.9.):
1. výlet: Romantický zámek Bojnice, termální lázně Bojnice, ZOO.
2. výlet: Čachtický hrad a muzeum Čachtické paní, hrad Beckov, jeden z nejznámějších a nejhezčích slovenských hradů, postavený na 60m vysoké vápencové skále, město Trenčín s historickým centrem a zachovalým hradem.

Procedury na Kúpelovém ostrově :
Kromě procedur realizovaných přímo v penzionu Hellene je možné zkusit relaxační služby na Kúpelovém ostrově v centru Piešťan. Procedury si platí klienti na místě. Po předložení kartičky zdravotního pojištění v ČR mají klienti slevu. Na ostrově je i veřejné termální koupaliště “Eva”.
Bahnisko - bazén s přírodním dnem, které tvoří 10-30cm hrubá vrstva původního piešťanského sirného bahna, přes kterou pronikají přírodní vývěry termální minerální vody o teplotě 39-40°C.
Zrkadlisko - bazén naplněný přírodní termální sirnou minerální vodou s teplotou 38°C.
Soľná jaskyňa - solná jeskyně v piešťanských kúpelích je unikátně propojená s termálními minerálními koupelemi, což zvyšuje účinek obou procedur.

Cena zahrnuje:

* poj. léčebných výloh a storna
* 6x ubytování
* 6x polopenzi
* relaxační program
* dopravu autobusem
* služby delegáta
* * u termínu 9.6.-15.6. a 1.9.-7.9. v ceně zahrnuty výlety

Cena nezahrnuje:

* 6x oběd (příplatek: 540 Kč)
* příplatek za pokoj 1/1 (příplatek: 2500 Kč)
* pokoj sbalkonem (příplatek: 600 Kč)

Slevy:

* dítě do 12 let (bez procedur) info. v CK

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000