crosssearch

NP Malá Fatra a Západní Tatry

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Obrázek není k dispozici

Slovensko je sice malá země na východ od našich hranic, ale nabízí kromě krásných historických měst také nepřeberné množství přírodních krás. Nabízíme Vám možnost na našem týdenním zájezdu během jednodenních výletů s lehkou pěší turistikou prozkoumat méně navštěvované části...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu
1.den (ne): Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Přejezd na Slovensko. Cca 4 hodinová turistika v NP MALÁ FATRA: z obce TERCHOVÁ průchod přes DOLNÉ DIERY a NOVÉ DIERY do obce ŠTEFANOVÁ. Dojezd na ubytování do oblasti Západních Tater.
2.den (po): Pěší turistika z Brezovice na nejvyšší vrchol SKORUŠINSKÝCH VRCHŮ SKORUŠINU (1 314 m) s rozhlednou, ze které jsou krásné výhledy na panorama Západních Tater. Pěšky dále do ORAVICE – koupání v termálním koupališti.
3.den (út): Autobusem na chatu Zverovka a odtud pěšky průchod malebnou ROHÁČSKOU DOLINOU a kolem ROHÁČSKÝCH PLES, pod nejvyššími vrcholy Roháčů a kolem ROHÁČSKÉHO VODOPÁDU a zpět Roháčskou dolinou k autobusu.
4.den (st): Autobusem na chatu Zverovka a odtud pěšky přechod po hřebeni přes SEDLO POD OSOBITOU na vrchol LÚČNA (1 652 m) a LÁTANOU DOLINOU sestup k autobusu. Pro zdatnější výstup Roháčskou dolinou přes vrchol RÁKOŇ (1 876 m) (příp. odtud již možnost sestupu) až na vrchol VOLOVEC (2 063 m) a sestup LÁTANOU DOLINOU.
5.den (čt): Přejezd autobusem do ORAVICE. Odtud průchod malebnou tiesňavou JURÁŇOVA DOLINA a zpět do Oravice. Odpoledne koupání v termálním koupališti. Pro ty, kteří by chtěli i tento den strávit celodenní pěší turistikou možnost pokračovat z Juráňovy doliny na vrchol BOBROVEC (1 658 m) – vápencový vrchol se zajímavou květenou a dalekými výhledy i na polskou stranu.
6.den (pá): Přejezd na polskou stanu Západních Tater. Průchod zajímavou krasovou dolinou pohodovou cestou DOLINOU KOSCIELISKA, návrat stejnou cestou, více možností odboček, vyhlídky, jeskyně.
7.den (so): Přejezd do NP MALÁ FATRA: výjezd lanovkou na SNILOVSKÉ SEDLO pod vrcholem Chleb a odtud výstup na nejvyšší vrchol Malé Fatry VELKÝ KRIVÁŇ (1 709 m) – široké panoramatické kruhové výhledy. Přejezd zpět do Prahy, příjezd v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000