crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

NP Malá Fatra a Západní Tatry ze slovenské i polské strany

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Slovensko je sice malá země na východ od našich hranic, ale nabízí kromě krásných historických měst také nepřeberné množství přírodních krás. Nabízíme Vám možnost na našem týdenním zájezdu během jednodenních výletů s lehkou pěší turistikou prozkoumat méně navštěvované části...

Konečná cena za osobu od: 7 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1.den (po):Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Přejezd na Slovensko. Cca 4 hodinová turistika v NP MALÁ FATRA: z obce TERCHOVÁ průchod přes DOLNÉ DIERY a NOVÉ DIERY do obce ŠTEFANOVÁ. Dojezd na ubytování do oblasti Západních Tater.

2.den (út):Pěší turistika z Brezovice na nejvyšší vrchol SKORUŠINSKÝCH VRCHŮ SKORUŠINU (1 314 m) s rozhlednou, ze které jsou krásné výhledy na panorama Západních Tater. Pěšky dále do ORAVICE – koupání v termálním koupališti.

3.den (st):Autobusem na chatu Zverovka a odtud pěšky průchod malebnou ROHÁČSKOU DOLINOU a kolem ROHÁČSKÝCH PLES, pod nejvyššími vrcholy Roháčů a kolem ROHÁČSKÉHO VODOPÁDU a zpět Roháčskou dolinou k autobusu.

4.den (čt):Autobusem na chatu Zverovka a odtud pěšky přechod po hřebeni přes SEDLO POD OSOBITOU na vrchol LÚČNA (1 652 m) a LÁTANOU DOLINOU sestup k autobusu. Pro zdatnější výstup Roháčskou dolinou přes vrchol RÁKOŇ (1 876 m) (příp. odtud již možnost sestupu) až na vrchol VOLOVEC (2 063 m) a sestup LÁTANOU DOLINOU.

5.den (pá):Tento den jsme zvolili jako odpočinkový jen s kratší polodenní pěší trasou. Přejezd autobusem do obce ORAVICE. Odtud průchod malebnou romantickou tiesňavou JURÁŇOVA DOLINA a zpět do Oravice. Odpoledne možnost koupání v termálním koupališti.

6.den (so):Přejezd na polskou stanu Západních Tater. Průchod zajímavou krasovou dolinou (tato dolina patří k oblíbeným výletním místům mezi polskými turisty) pohodovou cestou DOLINOU KOSCIELISKA, návrat stejnou cestou, z doliny je více možností odboček k vyhlídkovým místům a nebo k zajímavým jeskyním.

7.den (ne):Přejezd do NP MALÁ FATRA: výjezd lanovkou na SNILOVSKÉ SEDLO pod vrcholem Chleb a odtud výstup na hlavní hřeben a také na nejvyšší vrchol Malé Fatry VELKÝ KRIVÁŇ (1 709 m) – široké panoramatické kruhové výhledy, při dobré viditelnosti lze odtud přehlédnout nejen celou Malou Fatru ale také i Nízké Tatry. Přejezd zpět do Prahy, příjezd v pozdních večerních (nebo brzkých ranních) hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000