crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Národní parky Slovenska, památky a termální lázně

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Připomeňte si oblasti, kam jsme jezdívali na &kolní výlety, proputujte pě&ky Malou i Velkou Fatru, Vysoké Tatry i údolí Váhu. Vykoupejte se v termálních koupali&tích Be&eňová, Rájec, Lúčky nebo Čajka. Z historických památek poznejte zámek Bojnice a zříceniny hradů Čachtice a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Připomeňte si oblasti, kam jsme jezdívali na školní výlety, proputujte pěšky Malou i Velkou Fatru, Vysoké Tatry i údolí Váhu. Vykoupejte se v termálních koupalištích Bešeňová, Rájec, Lúčky nebo Čajka. Z historických památek poznejte zámek Bojnice a zříceniny hradů Čachtice a Beckov.

Program zájezdu

1.den (ne): Odjezd v časných ranních hodinách. ČACHTICE - romantická zřícenina hradu nechvalně známá vinou hraběnky Alžběty Báthoriové. BECKOV - pěkná zřícenina hradu zmiňovaná již začátkem 13. století.

2.den (po): MALÁ FATRA - výlet z VRATNEJ DOLINY na KRIVÁŇ odkud jsou krásné rozhledy po hřebenech Malé Fatry a do okolní krajiny. Možnost cesty po hřebeni na sedlo Prislop zpět do Vratnej doliny, nebo lze sejít cestou pod lanovkou či sjet lanovkou.

3.den (út): Výlet do VELKÉ FATRY. Z DONOVAL (960 m) přes vrch ZVOLEN (1402,5 m) a Malý Zvolen. Jedna z nejkrásnějších vyhlídkových tras Velké Fatry. Rozhledy až na hřebeny Malé Fatry, Západních Tater a Nízkých Tater. Cestu ukončíme v obci Nižná Revúce. Odpoledne koupání v termálním koupališti LÚČKY.

4.den (st): Hrad STREČNO a STARÝ HRAD - dvojice hradů, která v minulosti střežila průlom Váhu přes malou Fatru. STARÝ HRAD stojí od 13.stol. na vysokém skalním ostrohu na pravém břehu. Na druhé straně průlomu stojí na strmé skále zřícenina hradu STREČNO. Odpoledne koupání v termálním koupališti Veronika v Rájci.

5.den (čt): MALÁ FATRA - malebná obec ŠTEFANOVÁ - výlet na Jánošikovy DIERY, které jsou součástí Národní přírodní rezervace. Projdeme soustavou soutěsek s vodopády, tůňkami, fascinujícími skalními útvary, které jsou zpřístupněny žebříky, lávkami a chodníčky. TERCHOVÁ - rázovitá obec Jánošíkovým pomníkem. Koupání v termálním koupališti LÚČKY.

6.den (pá): VYSOKÉ TATRY - ŠTRBSKÉ PLESO - druhé největší jezero Slovenské části Vysokých Tater z neopakovatelnou kulisou tatranských štítů. Výlet Mlynskou dolinou k vodopádu Skok a okolo Štrbského Plesa. Koupání v termálním koupališti BEŠEŇOVÁ.

7.den (so): BOJNICE - nádherný romantický zámek, který patří mezi nejnavštěvovanější kulturněhistorické památky Slovenska. Koupání v termálním koupališti ČAJKA. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Ubytování: lázeňský dům


Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* doprava autobusem
* průvodce
* 6x ubytování (dvoulůžkové pokoje)
* 6x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000