crosssearch

Malé a bílé Karpaty

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Tento různorodý zájezd propojuje výlety v Malých a Bílých Karpatech (mezi skalisky s nádhernými výhledy), návštěvu významných historických měst (Trnava, Trenčín, Bratislava) s koupáním v termálních lázních (Piešťany, Bojnice). Program zájezdu: 1.den (so):...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento různorodý zájezd propojuje výlety v Malých a Bílých Karpatech (mezi skalisky s nádhernými výhledy), návštěvu významných historických měst (Trnava, Trenčín, Bratislava) s koupáním v termálních lázních (Piešťany, Bojnice).

Program zájezdu:
1.den (so): Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Prohlídka metropole Slovenska BRATISLAVY. Dojezd do lázní PIEŠŤANY na ubytování.


2.den (ne): Dopoledne pěší výlet v romantické části pohoří BÍLÉ KARPATY. Skalní útesy VRŠATECKÁ BRADLA, ve kterých se vyjímají pozůstatky královského pohraničního hradu VRŠATEC. Odpoledne návštěva jednoho z historicky nejvýznamnějších měst na Slovensku TRENČÍNA.
3.den (po): Fakultativně návštěva nejfotogeničtějšího zámku na Slovensku BOJNICE. Odpoledne koupání v termálním koupališti ČAJKA.


4.den (út): Výlet do pohoří MALÉ KARPATY. Pěší výlet na vyhlídkový vrch BRADLO s mohylou M. R. Štefánika, spoluzakladatele Československé republiky, která je dílem známého architekta D. Jurkoviče. Odpoledne možnost koupání v termálním koupališti v PIEŠŤANECH nebo pro zájemce výlet k mohutným zříceninám ČACHTICKÉHO HRADU


5.den (st): Tento den navštívíme tři královská města na „malokarpatské vinné stezce“. Cestou na jih nejprve fotozastávka u zámku v BUDMERICÍCH. Následuje MODRA – malebné vinohradnické městečko, PEZINOK – centrum Záhoří se zámkem, kostelem a vinohradnickým muzeem, SVÄTÝ JUR – s typickými vinohradnickými domy. Odpoledne zastávka na koupání ve známé rekreační oblasti SLNEČNÉ JEZERÁ.


6.den (čt): Výlet do západní části pohoří MALÉ KARPATY. Z obce PLAVECKÝ MIKULÁŠ pěší výlet PLAVECKÝM KRASEM k Dubovému vršku a na nejrozsáhlejší seskupení skal KRŠLENICI k chatě MON REPOS. Cesta zpět pokračuje naučnou stezkou Plavecký kras kolem jeskyně Děravá skála. Odpoledne návštěva historického města TRNAVA, universita, biskupství, katedrála, řada kostelů a měšťanských domů.


7.den (pá): Návštěva starobylého DEVÍNSKÉHO HRADU, postaveného na vysokém bradle, které ční přímo nad ústím řeky Moravy do Dunaje. Pěší výlet k jedinečným pískovcovým útvarům SANDBERG. Odpoledne odjezd do Čech. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Ubytování :  ubytování v hotelu Slňava s krytým bazénem


Cena zahrnuje :

* pojištění léčebných výloh a storna
* dopravu autobusem
* průvodce
* 6x ubytování v hotelu Slňava s krytým bazénem
* 6x polopenzi

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000