crosssearch

Popis: Poznávací zájezd objevující krásy Slovenska: BOJNICE - KREMNICA - POLANA - BANSÁÉ BYSTRICA - ŠTRBSKÉ PLESO - TATRANSKÁ LOMNICA - lázně VRBOV - LEVOČA - SPIŠSKÝ HRAD -. DOBŠINSKÁ LEDOVÁ JESKYNĚ 1. den: V ranních hodinách odjezd z ČR. Prohlídka romantického zámku...

Konečná cena za osobu od: 3 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
Poznávací zájezd objevující krásy Slovenska: BOJNICE - KREMNICA - POLANA - BANSÁÉ BYSTRICA - ŠTRBSKÉ PLESO - TATRANSKÁ LOMNICA - lázně VRBOV - LEVOČA - SPIŠSKÝ HRAD -. DOBŠINSKÁ LEDOVÁ JESKYNĚ

1. den:
V ranních hodinách odjezd z ČR. Prohlídka romantického zámku BOJNICE, který byl přestavěn podle vzoru francouzských zámků na Loiře. Poté tzv. ,,zlatá" KREMNICA s dominantním středověkým městským hradem a jedinečnou expozicí mincovny. Přejezd na ubytování do chráněné krajinné oblasti POLANA, která byla vyhlášena za biosferickou rezervaci UNESCO.

2. den:
Po snídani zastávka v Bánské Bystřici. Přejezd údolím NÍZKÝCH TATER k nejvýše položené tatranské osadě ŠTRBSKÉMU PLESU. Dále do oblasti VYSOKÝCH TATER do TATRANSKÉ LOMNICE, lanovkou výjezd na Skalnaté pleso. Za pěkného počasí možnost pokračovat až na LOMNICKÝ ŠTÍT. Přejezd na ubytování s možností večerního koupání v termálních lázních VRBOV.

3. den:
Po snídani prohlídka LEVOČI s největším gotickým oltářem na světě. Poté návštěva SPIŠSKÉHO HRADU - nejrozsáhlejšího středověkého komplexu ve střední Evropě zapsaného na seznamu památek UNESCO. Odpoledne prohlídka DOBŠINSKÉ LEDOVÉ JESKYNĚ - jedné z největších ledových jeskyní v Evropě zapsané na seznamu památek UNESCO. Večer odjezd zpět do ČR. Příjezd v pozdních večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000