crosssearch

Pojeďte s námi na Slovensko, kde nás čekají prohlídky historických měst, lodní výlety, ale především termální koupaliště s léčivou vodou. Pojeďte s námi na Slovensko, kde nás čekají prohlídky historických měst, lodní výlety, ale především termální...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pojeďte s námi na Slovensko, kde nás čekají prohlídky historických měst, lodní výlety, ale především termální koupaliště s léčivou vodou. Pojeďte s námi na Slovensko, kde nás čekají prohlídky historických měst, lodní výlety, ale především termální koupališťě s léčivou vodou.

Program zájezdu:
1.den (ne): V ranních hodinách odjezd na Slovensko. Prohlídka historické BRATISLAVY. Ubytování v Komárnu v bezprostřední blízkosti termálního areálu.


2.den (po): Individuální volno. Návštěva termálního koupaliště. Prohlídka krásného historického centra KOMÁRNA, navštívíme „Nádvoří Evropy“. Jednotlivé domy zde prezentují architektonické znaky stavitelství evropských krajin.


3.den (út): Celodenní návštěva BUDAPEŠTI. Prohlídka významných památek - pohádkově vypadající Rybářská bašta či Matyášův chrám.


4.den (st): Celodenní návštěva oblíbených termálních koupališť v PODHÁJSKÉ, relaxace v léčivých pramenech.


5.den (čt): Lodní výlet po Dunaji do ŠTÚROVA. Prohlídka města, po mostě Marie Valérie přejdeme do města OSTŘIHOM – bývalého královského sídla s Ostřihomskou katedrálou. Odpoledne návrat do Komárna,termální koupaliště, individuální volno.


6.den (pá): Navštívíme vodní dílo GABČÍKOVO a zbytek dne strávíme v termálním koupališti VELKÝ MEDER - s nejteplejším pramen na Slovensku 92°C. Termální koupaliště je situováno v krásném lesním prostředí.


7.den (so): Z pobytu odjíždíme po snídani do republiky.

Cena zahrnuje:

* pojištění léč. výloh a storna
* průvodce
* dopravu autokarem vč. výletů
* 6x ubytování v hotelu Panorama (1/2L pokoje se soc. zař.)
* 6x polopenzi
* lodní výlet do Štůrova
* týdenní vstupy do termálního koupaliště v Komárně

Slevy:

* dítě do 10 let 500 Kč

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000