crosssearch

Bratislava A Husí Hody

Poznávací zájezdy, Slovenská republika

Odjezd z ČR v ranních hodinách. Příjezd do Bratislavy - téměř tři století hlavní město celých Uehr, dnes kouzelné město s množstvím středověkých, barokních a klasicistiních památek, korunovační katedrálou uherských králů, velkolepými výhledy na Dunaj a s příjemnými nákupními a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den:
Odjezd z ČR v ranních hodinách. Příjezd do Bratislavy - téměř tři století hlavní město celých Uehr, dnes kouzelné město s množstvím středověkých, barokních a klasicistiních památek, korunovační katedrálou uherských králů, velkolepými výhledy na Dunaj a s příjemnými nákupními a pěšími zónami. Možnost prohlídky Bratislavského hradu a hradu Devín. Možnost individuálního programu či návštěvy kulturní akce. Večer ubytování v Bratislavě. Nocleh.

2. den:
Po snídani přejezd do vesnice Slovenský Grob, která leží na úpatí Malých Karpat - prohlídka. Na oběd HUSÍ HODY. Hody mají stoletou tradici a přijíždějí na ně labužníci z celého Slovenska a zahraničí. Grobská husa je výjimečná nejen svoji přípravou, ale i výběrem těch nejlepších hus z místního chovu. Po vydatném obědě a zábavě odjezd zpět do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000