crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Plachetnicí Seychelským souostrovím

Poznávací zájezdy, Seychely

Na vyžádání možnost kombinace s následným pobytem či poznáním Réunionu, Mauritia či Madagaskaru.

Konečná cena za osobu od: 111 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poznámka: Na vyžádání možnost kombinace s následným pobytem či poznáním Réunionu, Mauritia či Madagaskaru.

Program zájezdu

1. den ODLET Z PRAHY NA SEYCHELY

2. den MAHÉ

V brzkých ranních hodinách přílet na hlavní ostrov Mahé, přivítání na letišti zástupcem partnerské CK, transfer do zvoleného hotelu, individuální volno ke koupání, opalování, relaxaci, poznávání krás ostrova.

3. - 3. den MAHÉ

Snídaně, individuální volno ke koupání, opalování, relaxaci, poznávání krás ostrova. Ostrov Mahé - tento hlavní ostrov s mezinárodním letištěm, které slouží i jako odletové místo na všechny ostatní ostrovy a korálové skupiny je také největší. Nad hlavním městem Victoria se vypíná nejvyšší pohoří celého souostroví (905 m n.m.), jehož bujná tropická vegetace je chráněna národním parkem. Další 2 národní parky jsou podmořské. Pobřeží ostrova je členité s mnoha nádhernými zákoutími s typickými žulovými balvany a nádhernými písčitými plážemi.

5. den OSTROV ROUND

Brzká snídaně, transfer do přístavu k nalodění. Nástup na loď, přivítání kapitánem, v poledne vyplutí z Mahé. Odpoledne připlutí k ostrovu Round nedaleko ostrova Praslin, kreolská večeře formou barbecue na palubě lodi. SEA SHELL/SEA PEARL Lodi postavené na počátku 20. stol v Holandsku, které byly po pečlivé rekonstrukci koupeny na konci 20. stol. Seychelskou společností. Od této doby jsou využívány k výletním plavbám mezi jednotlivými ostrovy Vnitřních Seychel. Vybavení lodí: 8 plně klimatizovaných kajut s umývadlem Klimatizovaný salón TV, DVD přehrávač, výrobník ledu, pračka, sušička Horní paluba s houpací sítí na opalování Krytá paluba se salónem 3 sprchy, 4 toalety, 1 sprcha na palubě Posádka: kapitán, šéfkuchař, mechanik, 2 stevardi, 1 potápěčský instruktor, 2 plavčíci

6. den OSTROV PRASLIN

Snídaně na palubě lodi, plavba na druhý největší ostrov souostroví Praslin, návštěva památky Unesco - přírodní rezervace Valle de Mai. Tento původní prales je domovinou kuriózně tvarovaných dvojořechů - coco de mer a též papouška Černého. Odpoledne návrat na loď, možnost potápění, šnorchlování, využití dalších vodních sportů.

7. den OSTROV LA DIGUE

Snídaně na palubě lodi, plavba na ostrov La Digue, kde čas plyne tak pomalu...kde jízdní kola a volské potahy jsou nejběžnější dopravní prostředky. Ostrov je domovem endemického lejskovce seychelského a velice známých žulových formací na Anse Source d´Argent - nejfotografovanější pláží na světě. Poznejte ostrov na jízdním kole, možná se zastavíte v centru Union, kde se můžete seznámit s tradičními způsoby obživy původních obyvatel - pěstování vanilky, získávání kopry, stavba lodí.

8. den SESTERSKÉ OSTROVY

Snídaně na palubě, loď pluje k ostrovům Grande a Petite Soeur (Sesterské ostrovy), kde jsou skvělé možnosti pro šnorchlování a potápění. Možnost prozkoumávání těchto neobydlených tropických ostrovů. Odpoledne plavba k dalšímu žulovému klenotu Seychelského souostroví - ostrovu Coco - s fantastickými možnostmi šnorchlování mezi pestrobarevnými tropickými rybami.

9. den OSTROVY BOOBY A ARIDE

Snídaně na palubě, plavba k ostrovu Booby, dopoledne čas na potápění, šnorchlování a další vodní sporty. Po obědě plavba k ostrovu Aride jež je přírodní rezervací s výskytem většího množství endemických druhů ptáků, domovem Gardénie Wrightovy a 400 druhů ryb žijících v okolních vodách. Naučné stezky vedou na útes s vyhlídkou odkud budete mít možnost sledovat ladný ptačí balet.

10. den OSTROV CURIEUSE

Ráno prohlídka neobydleného ostrova Curieuse s hustým mangrovovým porostem. Hlavním lákadlem je farma s chovem obřích želv v prostorách ruin bývalé kolonie pro lidi s leprou. Oběd na ostrově formou barbecue. Odpoledne čas na vodní sporty, či relaxaci na pláži.

11. den OSTROV SECHE

Po snídani plavba zpět na hlavní ostrov Mahé se zastávkou na ostrůvku Seche s možností šnorchlování nebo potápění, závěrečná večeře na pláži a odplutí do přístavu Port Victoria k přenocování.

12. den VYLODĚNÍ NA MAHÉ, ODLET

Po snídani vylodění, celodenní prohlídka ostrova Mahé s obědem. V podvečer transfer na letiště k odletu s přestupem do Prahy

13. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

- letenku s přestupem v letové třídě ekonomy

- transfery letiště - hotel - přístav - letiště

- 3x ubytování s polopenzí v hotelu Coral Strand Smart Choice *** na hlavním ostrově Mahé (nelze ubytovat děti do 12 let)

- 7x ubytování na lodi ve dvoulůžkové kajutě s plnou penzí (snídaně, oběd, večeře)

- zapůjčení kajaku, vybavení pro šnorchlování a rybaření na lodi

- transfer přístav - hotel - letiště

- asistenci partnerské cestovní kanceláře na Seychelách

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

- ekologický poplatek 190EUR/osoba splatný v hotovosti na lodi (zahrnuje přístavní poplatky, vstupy na ostrovy a přírodní rezervace, prohlídku parku Vale de Mai)

- nápoje

- vstup do L'Union Estate na La Digue

- zapůjčení jízdního kola na ostrově La Digue

- fakultativní výlety

- cestovní pojištění

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000