crosssearch

Tallin - Helsinky - Petrohrad

Poznávací zájezdy, Rusko

Program zájezdu 1. den: Odlet z Prahy do Tallinu, okružní jízda a prohlídka malebného historického jádra města - Staré město - Radniční náměstí, radnice, městské hradby..., Horní město - Hradní náměstí, pravoslavná katedrála Alexanda Něvského, hrad Toompea, kostel sv....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Tallinu, okružní jízda a prohlídka malebného historického jádra města - Staré město - Radniční náměstí, radnice, městské hradby..., Horní město - Hradní náměstí, pravoslavná katedrála Alexanda Něvského, hrad Toompea, kostel sv. Mikuláše..., odjezd na ubytování, fakultativně večeře.

2. den: Po snídani odjezd trajektem z Tallinu do Helsinek, celodenní výlet do hlavního města Finska, prohlídka historické části města s průvodcem - prezidentský palác, parlament, Sibeliův památník, námořní pevnost Suomenlinna (UNESCO)... Volno k individuálním prohlídkám a nákupům. V odpoledních hodinách odplutí zpět do Tallinu, návrat na ubytování, fakultativně večeře.

3. den: Po snídani odjezd do Petrohradu s případnou zastávkou ve městě Narva na hranicích s Ruskem, pro příjezdu do Petrohradu okružní jízda městem, odjezd na ubytování, fakultativně výlet lodí po Něvě, fakultativně večeře, fakultativně vstupenka na folklorní představení "Ruský národní večer".

4. den: Po snídani odjezd do Petrodvorců - prohlídka areálu jedinečných parků, paláců, fontán... volno, návrat do Petrohradu, prohlídka města s průvodcem - Zimní palác, prohlídka Petropavlovské pevnosti a katedrály sv. Isáka, návrat na ubytování, fakultativně večeře.

5. den: Po snídani volno v Petrohradu k individuálním návštěvám pamětihodností, nákupům apod... nebo fakultativně návštěva Ermitáže, odpoledne transfer na letiště, odlet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000